Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
01.06.2017
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
За результатами проведення переговорної процедури закупівлі укладено договір на комунальні послуги. Додатковою угодою внесено зміни до договору про зміну регульованого тарифу. Чи потрібно розміщувати на Прозоро повідомлення про внесення змін до договору.
Відповідь
18.05.2017
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Виділено кошти на установу на перевезення - 85,0 тис.грн, в т.ч.: 40 тис.грн по КЕКВ 2240 та 45,0 тис.грн по КЕКВ 2282. Відповідно укладено 2 різних угоди з одним і тим же підприємцем: № 1 - перевезення на 40,0 тис грн по КЕКВ 2440 № 2 - перевезення на 45,0 тис.грн по КЕКВ 2282 Чи повинні ми опубліковувати звіти по цим угодам, якщо вони укладені за різними КЕКВ але один код закупівлі?
Відповідь
13.05.2017
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
При оголошенні закупівель Замовник повинен надати інформацію щодо кількості робіт,послуг та товарів. З товаром все зрозуміло, а як бути з кількістю послуг, що мається на увазі? При оголошенні закупівлі наприклад,з ремонту освітлення на автодорогах, як можливо прорахувати при оголошенні торгів кількість наданих послуг? Казначейство відмовляється реєструвати договір в зв'язку з наданою інформацією в звіті - 1 послуга. Чи має казначейство право не реєструвати договір?
Відповідь
12.05.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Доброго дня! Згідно приписів частини сьомої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. Відповідно до пункту 1 розділу ІІ Порядку визначення предмету закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016 № 454, предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749, за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. При цьому замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої – восьмої цифр Єдиного закупівельного словника, а також за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів, виконання робіт або надання послуг. Нещодавно ми в один день оголосили проведення декількох закупівель за ідентичним четвертим знаком ДК 021:2015 (з однаковими кодами), однак різними найменуваннями (конкретною назвою), що зазначається в дужках, або з однаковою конкретною назвою закупівлі, проте відмінними технічними специфікаціями. Очікувана вартість кожної з таких закупівель - 1-2 млн.грн. Всі процедури оголошені як "відкриті торги". Просимо надати роз'яснення, чи зобов'язаний Замовник об'єднувати закупівлі за однаковими кодами та здійснювати поділ предмету закупівлі на лоти? Чи вважається у такому випадку порушенням з боку Замовника, а саме уникнення проведення відкритих торгів з публікацією на англійській мові? У даному випадку Замовник не уникає проведення процедури відкритих торгів, однак незрозумілим залишається значення норми "уникнення застосування цього Закону"?
Відповідь
27.04.2017
Запитання      Тема: Інше
Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» згідно з Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон) відноситься до замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт - 5 мільйонів гривень. Відповідно до абзацу 4 частини 1 статті 2 Закону у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. При цьому частиною 1 статті 10 передбачено, що замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме звіт про укладені договори, протягом одного дня з дня укладення договору. Зважаючи на те, що формою Звіту про укладені договори, затвердженої наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 № 490, не передбачено оприлюднення скан-копії самого договору, просимо надати відповідь, чи є обов’язковим оприлюднення скан-копії договору при оприлюдненні Звіту про укладені договори у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json