Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.12.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
623 / 630
Доброго дня! Чи є якійсь граничний розмір прибутку у відсотковому значенні, яку учасник тендеру може застосовувати при наданні послуг чи поставці товару? Тобто, чи є обмеження на відсоток прибутку учасника тендеру. (оборонні і не тільки замовлення) Якщо так, то яким нормативно-правовим актом це закріплено?
Відповідь
03.12.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
512 / 508
Доброго дня. Чи існує в державі визначений порядок (алгоритм, інструкція) замовлення дослідно-конструкторської роботи за кордоном в інтересах ЗС України, при чому це питання можуть стосуватися розробки (модернізації) зразків озброєння та військової техніки, так і іншою необхідної продукції та послуг. Хто виступає Замовником? Тендерна ця процедура? Хто укладає Договір (контракт) на виконання ДКР віл держави? Які Міністерства погоджують цей процес, надають дозвіли та контролюють? Хто і перед ким звітує відносно цього питання? Дякую.
Відповідь
22.11.2023 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1020 / 1011
Постановою КМУ № 363 від 03.03.2023 визначено, що Прибуток у складі ціни становить 1 відсоток витрат вітчизняного суб’єкта господарювання на придбання комплектувальних виробів (напівфабрикатів), спецобладнання (спецустатковання), робіт (послуг) в інших суб’єктів господарювання та 30 відсотків решти витрат у складі виробничої собівартості товарів, робіт і послуг оборонного призначення. У розрахунку прибутку не враховуються податки та збори. Просимо зазначити які самі податки та збори не слід враховувати при розрахунку прибутку.
Відповідь
20.11.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1182 / 1168
ID: 99587 ЦЕНТРАЛЬНА ТЕЛЕРАДІОСТУДІЯ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ Потрібно видалити завантажену в прозоро інформацію по специфікації договору 7-5 UA-2023-10-27-007387-a м. КРАСНОГРАД, вул. Коцюбинського, 1-а ХРТ1000 0,1 100,8 Каснодар і вулиця на якій знаходиться передавач - інформація, що може нести загрозу постачальнику Уповноважена особа - Юрій Стоянський тел.0676450568
Відповідь
14.11.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1447 / 1458
Добрий день. Підприємству-виробнику було запропоновано укласти договір постачання продукції за результатами відровідної процедури (з урахуванням положень Постанови КМУ №1275 "Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану") одним з підрозділів ДПСУ. Зокрема, замовник запросив у підприємства-виробника гарантийний лист, яким підприємство-постачальник (виробник) гарантує що розрахунок ціни договору передбачає прибуток до 25 відсотків собівартості товарів. (зг. п.9 "ОСОБЛИВОСТЕЙ здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану" Постанови КМУ №1275 віл 11.11.2022р). Просимо надати роз'яснення, чи може підприємство-постачальник (виробник) рахувати собівартісь продукції як "собівартісь реалізованої продукції", якщо ціна договору розрахована на умовах постачання продукціі "DDP склад замовника"?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2