Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
07.05.2020
Запитання      Тема: Інше
Добрий день! Скажіть будь-ласка ми комунальне некомерційне підприємство, чи повинні ставити ціну за одиницю товару в звіті про договір про закупівлю? Адже заповнюється суб'єктами зі ст. 75, 77-79 Господ. кодексу України. Лектор на підвищенні кваліфікації запевняв, що не повинні. А я вбачаю наше підприємство в ст. 78 Госп. кодексу. Але згідно ст. 3 ЗУ "Про публічні закупівлі" не вказується необхідність в звіті зазначення ціни.
Відповідь
07.05.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Відповідно до ч. 3 ст. 12 Закону під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозцій/пропозицій документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги". Водночас, відповідно до ст. 5 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», Електронний документ - документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов’язкові реквізити документа. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа. Якщо учасник наклав КЕП/ЕЦП на всю пропозицію, а не на кожен документ пропозиції окремо, чи вважаються такі документи оригіналом електронного документа? Чи має право замовник у спрощеній закупівлі вимагати від учасника скановані документи пропозиції, що складені безпосередньо учасником, завірені підписом уповноваженої особи та відбитками печатки у разі накладання кеп/ецп на всю пропозицію, а не на кожен електронний документ окремо?
Відповідь
06.05.2020
Запитання      Тема: Інше
Чи повинно казначейство району зареєструвати договір по допороговій закупівлі,який був підписаний 21.04.2020р.Акцепт відбувся 03.04.2020р.
Відповідь
06.05.2020
Запитання      Тема: Інше
Щомісячно проводиться оплата за електроенергію у (договір заключений в січні на 40 000 грн без використання Прозорро) чи потрібно щомісяця публікувати акти у зв'язку з новим Законом ?
Відповідь
06.05.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброго дня. 17.04.2020 оголошено допорогову закупівлю на суму 63 тис грн. 29.04.2020 укладено договір та направлено для реєстрації до УДКСУ. Станом на 06.05.2020 УДКСУ договір не реєструє мотивуючи тим, що ми маємо розірвати договір і оголосити спрощену закупівлю. Чи можливо отримати роз'яснення з цього приводу.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json