Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
13.05.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня, прошу вашої відповіді з наступного питаня: Якщо на підприємстві до втупу в дію змін до закону про державні закупівлі, було укладено договір на ремонтні роботи на суму 137 тис грн, та за нього викладено звіт про укладенний договір, тепер після вступу в дію з 19 04 2020 р змін до закону ще зявилася необхідність в укладені договору ще на 23 тис грн. з тим же контрагентом на тіж ремонтні роботи договору. Як нам діяти в такій сетуації, провести спрощену процедуру закупівлі, або звітувати про укладенний договір?
Відповідь
13.05.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Прошу надати роз'яснення. Проект будівництва 2018 року. Договір з проектною організацією був укладений на суму 210 тис.грн. Пройшли експертизу - затвердження - коштів не надійшло, проект пролежав 1,5 року і ось зараз ніби щось обіцяють. Треба пройти коригування проекту. Проектна організація надала договір щодо коригування проектно-кошториної документації вже на суму 290 тис грн., а це на 100% більш первінного договору. Як його проводити? Примінити спрощену закупівлю…? А як свое бажання взяти участь у цієї закупівлі схочуть другі проектні організації? Міняти проектанта? Ніхто авторські права на проектно-кошторисну не віддасть. За старим законом в мене б був "звіт про Укладення договір" (роботи до 1,5 млн.). Зараз обов'язково спрощені закупівлі від 50 тис .. Але у мене не новий проект, а коригування. Вивчивши новий Закон я можу згідно зі ст.3 ч.7 опублікувати "звіт про Укладення договір", але який пункт застосувати .... п.2 (Відсутність конкуренціх з технічних причин).?Чи підходить коригування ПКД під цей пункт? Як правильно застосувати новий ЗУ про закупівлі в цій ситуації?
Відповідь
13.05.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Проведена закупівля допорогова UA-2020-04-08-001072-a на суму 123500 грн., укладено та оприлюднено договір № 2210/В від.05-05-2020, закупівля завершена - відповідно до нового закону та роз'яснень - згідно 3304-04/28729-06 від 05.05.20 - договір не укладено до 18.04.2020 - наші наступні дії ???
Відповідь
13.05.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Оскільки Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України є уповноваженим центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері публічних закупівель відповідно до пункту 12 частини 1 статті 9 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), просимо надати роз’яснення з таких питань: 1. Відповідно до частини 10 статті 3 Закону забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладення договорів про закупівлю, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів/спрощених закупівель або застосування цього Закону. Таким чином, закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється замовником з дотриманням вимог Закону, керуючись вартісними межами, встановленими в частині першій статті 3 Закону. Разом з тим, частиною першою статті 4 Закону передбачена можливість внесення змін до річного плану закупівель. При цьому форма внесення змін до річного плану закупівель, періодичність і характер таких змін законодавством не визначені та не обмежені. Тому замовник може періодично вносити зміни до річного плану закупівель відповідно до наявного фінансування, потреби у товарах, роботах, послугах тощо, до здійснення відповідної закупки. Чи вважатиметься новим предметом закупівлі придбання товарів, робіт, послуг після внесення змін до річного плану в разі: 1) виникнення додаткової потреби в товарах, роботах та послугах, яку замовник не міг передбачити; 2) виділення додаткових коштів; 3) перерозподілу коштів, зекономлених внаслідок проведення процедур закупівлі; 4) перерозподілу коштів, зекономлених через зміну ціни договору в бік зменшення; 5) розірвання договору про закупівлю та необхідності здійснення нової закупівлі; 6) інших подібних випадків. 2. Якщо установою було сплановано по певному коду державної класифікації закупівлю товарів (послуг) на суму 150 тис. грн та до 19 квітня 2020 року було укладено договорів на 110 тис. грн, чи обов’язково при використанні решти 40 тис. грн проводити спрощену процедуру закупівлі. 3. У пункті 1 частини 1 статті 3 Закону застосовується термін «вартість предмета закупівлі», при цьому частина 4 статті 3 Закону містить вже термін «вартість товарів, робіт і послуг». Чи існує принципова різниця між вказаними термінами, методиці їх визначення, застосування та в чому вона полягає.
Відповідь
13.05.2020
Запитання      Тема: Інше
Замовник відхилив пропозиції учасників з підставі невідповідності ст 16 закону. При направленні вимог замовнику щодо усунення порушення (відхилення було з підстави ст 16, котра не застосовується при закупівлі електричної енергії) замовник надав відповіді на ці вимоги, зазначаючи ІНШУ підставу, яка стала передумовою для відхилення (через невідповідність). Питання: хіба замовник не повинен викладати причини, підстави відхилення відразу у протоколі. А не "відповідаючи на питання" учасника, зазначати зовсім іншу причину такого відхилення.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json