Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
18.06.2024
Запитання      Тема: Тендерна документація
Згідно пункту 28 Особливостей у тендерній документації зазначаються, зокрема, підстави для відмови в участі у відкритих торгах, встановлені пунктом 47 цих особливостей. Запитання: Чи буде достатнім вказавка в тендерній документації, що тендерна пропозиція відхиляється замовником з підстав встановлених пунктом 47 Особливостей? Чи потрібно все ж повністю дублювати пункт 47 Особливостей у тендерній документації?
Відповідь
17.06.2024
Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись
Після проведення спрощеної закупівлі на одній із платформ (закупівельник - благодійна організація), виявилося, що всі пропозиції є економічно невигідними. Як правильно документально оформити підставу для відмови та скасування закупівлі.
Відповідь
17.06.2024
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
По договору закупівлі електроенергії в квітні пройшла додаткова угода на погодження зміни ціни в бік зменшення по п.п. 5 п. 19 Особливостей і відповідно була зменшена вартість Договору. У червні Постачальник надає додаткову угоду на збільшення ціни згідно п.п. 7 п. 19 Особливостей у зв'язку з підвищенням цін на електроенергію на ринку "на добу наперед". Як бути з вартістю Договору після підвищення ціни?
Відповідь
14.06.2024
Запитання      Тема: Планування закупівель
Добрий день, чи підпадають під дію Закону "Про публічні закупівлі" послуги з безкоштовного зубопротезування пільгових категорій населення?? Якщо так, то чи має право замовник в технічних вимогах вказувати конкретне місце надання медичних послуг??
Відповідь
14.06.2024
Запитання      Тема: Інше
28 травня 2024 року набрала чинності Постанова №597 Кабінету Міністрів про внесення змін до Порядків №861 та №166. В ній розширили перелік документів для підтвердження ступеня локалізації виробництва товарів, що є предметом закупівлі, а також додали підстави для виключення товарів з переліку локалізованих. Згідно зі змінами до пункту 12 постачальникам із локалізованими товарами необхідно додати їх до 28 червня 2024 року. Після цієї дати їхні товари виключать з переліку локалізованих. Питання в тому чи потрібно додавати нові документи згідно змін від 28.05.24 до вже локалізованих товарів? Чи зміни стосуються лише нової реєстрації на локалізацію? Якщо потрібно додавати документи (сертифікати, звітність) і до локалізованих товарів, до оприлюднення Постанови від 28.05.24р., то надайте роз'яснення у який спосіб це зробити (бо зараз відсутня функція редагувати чи додавати документи до існуючої локалізації)?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json