Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
31.07.2020
Запитання      Тема: Інше
Протягом бюджетного року вартість робіт ( наприклад проекні роботи) Замовником формується сумарно по різним обєктам з однаковим кодом ДК ? НАПРИКЛАД: 1)Проект "Реконструкція вуличного освітлення вул Перша с.Біле" вартість=30тис 2)Проект "Реконструкція вуличного освітлення вул Друга с.Біле" вартість=25тис Як будуть укладатися договори ? Як окремі обєкти з допороговими сумами ( без проведення спрощеної процедури)? Або 1 договір(30тис) укладється без тендеру, а другий (30+25=55тис) вже як перевищення допорогової сумии через ПРОЗОРО Спрощенною процедурою??
Відповідь
11.11.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня. Цікавить таке питання: чи можна укладати 1 договір з постачальником , якщо треба одночасно купити декілька найменувань з різними ДК кодами, а саме:ДК 021:2015 код 19730000-2 Плівка рулонна; 30193600-4 Тримачі для календарів; 44550000-0 Пружини , на суму до 50 тис.Чи можна об'єднувати такі закупівлі чи потрібно проводити 3 окремі?
Відповідь
08.07.2022
Запитання      Тема: Виконання договору
Між Замовником та Генпідрядником за результатами проведення закупівлі було укладено договір на виконання робіт з будівництва. Пунктом 11.5 Договору визначено, що Генпідрядник забезпечує виконання своїх зобов’язань за Договором у розмірі 1 (одного) відсотку від суми Договору у формі депозиту безвідсоткового шляхом перерахування коштів на розрахунковий (реєстраційний) рахунок Замовника. Згідно п. 11.6 Договору забезпечення виконання договору про закупівлю повертається після виконання Генпідрядником своїх зобов’язань за цим Договором стосовно якості і строків виконання робіт, а також у разі набрання законної сили судовим рішенням, яким цей Договір визнано недійсним. Також п. 11.7 Договору передбачено, що забезпечення виконання договору про закупівлю не повертається у разі, якщо Генпідрядник не виконав усі умови договору стосовно якості робіт і строків згідно положень Договору. Відповідно до частини 2 статті 27 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі – Закону) замовник повертає забезпечення виконання договору про закупівлю: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин. Крім цього, пунктом 8.1. Договору передбачено, що Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за цим Договором у разі виникнення обставин непереборної сили, які не існували під час укладання Договору та виникли поза волею Сторін (аварія, катастрофа, стихійне лихо, епідемія, епізоотія, війна тощо). Згідно п. 8.4 Договору у разі коли строк дії обставин непереборної сили продовжується більше ніж 10 днів, кожна зі сторін в установленому порядку має право розірвати цей договір. Офіційним листом від 28.02.2022 № 2024/02.0-7.1. Торгово-промислова палата України на підставі ст. ст. 14, 14¹ Закону України “Про торгово-промислові палати в Україні” від 02.12.1997 № 671/97-ВР, засвідчила форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили): військову агресію російської федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану. Враховуючи вищевикладене, просимо надати відповідь на питання: 1. Чи повертається забезпечення виконання договору Генпідряднику у разі розірвання Договору у зв’язку з виникненням обставин непереборної сили, з врахуванням п. 8.1 Договору?
Відповідь
07.02.2020
Запитання      Тема: Виконання договору
У 2019р. управлінням освіти було заключ.2 договора: на 1-півріччя дог.№008058(2019) від 27,03,19 на суму 2893876,00з ТОВ "Одесагаз -постачання".На 2-ге півріччя договір №008058(2019)-БТ від 13.05.19р.на суму 1584477,93. Заборгованості станом на 01.01.2020р. -не має.Заключена дод. угода на 20% від суми договору №008058(2019)-БТ 1584477,93 =316895,00 Спожито за січень 2020р.49158м3газу на суму 368832,47грн.,що перевищує 20% на 51937,347грн. 10.01.2020 оголошена процедура ВТ і 05.02.20 оголошено переможця ТОВ"Енергогазрезерв" і 17.02.20 необхіно буде заключити договірз новим постачальником.Прошу надати розяснення яким чином ми можемо розрахуватися з ТОВ "Одесагаз -постачання " не порушуючи законодавство України .Дякую.
Відповідь
01.07.2020
Запитання      Тема: Інше
Добрий день. Просимо надати роз’яснення з наступних питань: 1). Наше підприємство приймало участь у 2019 р. у конкурсі на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів і визначене переможцем конкурсу. У конкурсній документації було заявлено про використання 5 од. орендованих сміттєвозів з зазначенням їх технічних характеристик та реєстраційних документів( технічні паспорти, власники). Договори на оренду двох автомобілів були укладені терміном на один рік і в кінці липня 2020 р. термін дії договорів закінчується. Чи потрібно проводити тендер на продовження оренди автомобілів відповідно до вимог ЗУ «Про публічні закупівлі»?. 2). Конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів проводився по територіальному принципу, тобто Виконавець визначений для надання послуг для усіх категорій споживачів міста. Чи потрібно щорічно проводити тендер споживачам ( бюджетним установам) щодо визначення виконавця послуг з вивезення відходів? І у разі, коли переможцем тендеру буде визначений інший учасник ніж Виконавець, з яким укладено договір відповідно проведеного Конкурсу, чи не суперечить це Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», постанові Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173 « Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», постанові Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів"?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json