Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4940 / 4811
Доброго дня! Прошу надати відповіді на питання, які виникають в контексті застосування п. 6 ч. 1 ст. 17 Закону України “Про публічні закупівлі”: 1) Чи має право підписувати тендерну пропозицію від імені учасника - юридичної особи представник – фізична особа, яка діє за довіреністю і НЕ перебуває у трудових відносинах з учасником (не займає жодної посади)? 2) Чи має право підписувати тендерну від імені учасника - юридичної особи її працівник, який перебуває у трудових відносинах з учасником, але НЕ займає посаду, пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських обов’язків?
Відповідь
27.05.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4939 / 4896
У відкритих торгах в 2018 році отримало перемогу ТОВ "ПромСітіБуд".За даний час виконано визначений обсяг робіт. 16.05 2019 року на ім'я директора бібліотеки надійшов лист з повідомленням, що ТОВ "ПромСітіБуд"змінило назву на ТОВ "Строй Сіті Сервіс".Також змінився директор і поточний рахунок .Виписка з Єдиного державного реєстру та довідка про відкриття рахунку додається. Запитання:чи треба проводити нові торги?
Відповідь
12.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4933 / 4663
В рамках проведення закупівлі послуг з науково-дослідної роботи, проведено моніторинг ринку за результатами якого визначено строки виконання науково-дослідної роботи до 15 місяців та очікувану вартість предмету закупівлі, яка станове з ціни I етапу 500,00 тис.грн. та II етапу 500,00 тис.грн., що відповідно до вимог ЗУ «Про публічні закупівлі» потребує проведення відкритих торгів. У зв’язку з цим, за результатами проведення відкритих торгів, замовник укладає договір про виконання НДР з переможцем торгів на підставі змісту тендерної пропозиції (вимога частини 4 статті 36 Закону) з періодом його виконання до двох років. Просимо надати роз’яснення щодо планування, проведення та укладання довгострокових договорів з науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт.
Відповідь
27.09.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4920 / 4758
Чи є обов'язковим критерієм наявність експертного висновку робочого проекту реконструкції об'єкта для початку проведення процедури відкритих торгів? Чи можна починати процедуру закупівлі без цього висновку на очікувану вартість?
Відповідь
12.04.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4912 / 4634
Національним банком України за результатами відкритих торгів укладено договір з надання послуг по поточному ремонту власних будівель з твердою договірною ціною. Під час виконання робіт відпала необхідність у виконанні деяких видів та обсягів робіт, водночас виникла необхідність у виконанні робіт, не передбачених локальними кошторисами, що є додатками до договору. Просимо роз’яснити чи можливо замінити види та обсяги робіт в межах договірної ціни.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2