Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
19.05.2020
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Доброго дня. До 19.04.2020 року був укладений договір без застосування електронної системи на закупівлю послуг на суму 10 000 грн. У травні 2020 року отримані додаткові кошти для закупівлі додаткового обсягу цих же послуг. Підкажіть будь ласка: 1. Як правильно оприлюднити зміни до річного плану: шляхом зміни суми в початково оприлюдненому на початку року або шляхом оприлюднення окремої строки річного плану? 2. Чи потрібно після укладення додаткової угоди оприлюднювати дані про суму збільшення раніше укладеного договору у формі Звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель? Якщо так, то яку дату вказувати - договору чи додаткової угоди?
Відповідь
20.04.2020
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
доброго дня, підкажіть як замовнику зробити, ми плануємо укласти договір на коригування проєктної документації вартістю вище 50 тис. грн.,так як до 19.04. ми укладали прямі договори до 1,5 млн. грн. оскільки за законом це є супутні роботам послуги, окрім того, відповідно до законів, замовник не має право укладати договір з будь-яким виконавцем окрім розробника проєкту. якщо замовник оголосить спрощену процедуру, перемогти може будь-хто, а це є порушенням авторських прав розробника проєкту. те саме питання щодо укладання договорів авторського нагляду вартістю вище 50 тис.грн., так як виконавець можливий лише один - це розробник проєкту. що робити замовнику при укладання договорів після 19.04., на що посилатись?
Відповідь
03.01.2023
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
У грудні 2022 року, в звязку із закінченням коштів по раніше укладеним договорам (переговорна процедура) - збільшення тарифу, через Прозоро Маркет на додатково виділені Державою кошти була закуплена електрична енергія на суму 48500,00 грн. (договір додається). Чи вправі ми продовжити дію цього договору на строк достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного 2023 року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку? В п.12.2 Договору є пункт про можливість пролонгації договору.
Відповідь
15.12.2020
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Комунальне підприємство має в користування автомобіль згідно договору оренди, укладеного з державною установою, тобто на дані правовідносини розповсюджується дія Закону "Про оренду державного та комунального майна". Договір оренди було укладено до набрання чинності новою редакцією закону Закону "Про публічні закупівлі строком на 2 роки і 11 місяців з правом пролонгації та той же строк, річна сума його не перевищує 50тис. грн., а тому звіт про його укладання в систему не викладався. Чи повинен Замовник оприлюднювати річний план на закупівлю відповідних послуг щодо оренди автомобіля в 2021році, враховуючи, що договір було укладено до набрання чинності новою редакцією Закону на строк дії більше ніж один рік та яким документом, в такому випадку, може відзвітувати Замовник про укладений договір та підтвердити застосування пункту річного плану закупівель в новому 2021 році? Яким чином повинно здійснюватися планування річної потреби та оприлюднюватися річні плани і звіти про договір про закупівлю без застосування електронної системи, в разі, якщо існують діючі договори з щорічною пролонгацією, в розірванні яких підприємство не зацікавлене, а укладання їх на кожен наступний рік викликає складнощі, зокрема і відмову контрагента.
Відповідь
29.12.2020
Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись
Замовником оголошено спрощену закупівлю, в якій 14.12.2020 р. визначено учасника переможцем. Таким чином, учасник має право подати документи для укладання договору про закупівлю до 4 січня 2021 р. Але, якщо договір буде укладено у 2021 році, то зміст договору не буде відповідати проекту договору, який було опубліковано разом з оголошенням. Замовник вбачає за необхідне відмінити закупівлю, так як вона не встигає бути виконаною у 2020 році. Як правильно в даному випадку відминити закупівлю, на які підстави посилатися?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json