Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
21.05.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Замовником було встановлено вимогу до Учасника-переможця процедури закупівлі щодо надання документів у строк, що не перевищує одного дня з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. А саме документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою статті 17 Закону України "Про публічні закупівлі". Дата та час оприлюднення повідомлення про намір укласти договір - 20 травня 2020 року о 16 год 05 хв. Прошу надати роз'яснення стосовно граничного строку надання вказаних документів. З огляду на положення частини першої статті 253 Цивільного кодексу України, за яким перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов’язано його початок, чи буде вірним вважатися кінцевим строком для подання документів кінець дня, наступного за днем публікації повідомлення про намір укласти договір (21 травня 2020 року)?
Відповідь
06.03.2020
Запитання      Тема: Виконання договору
Комунальне підприємство міської ради провело процедуру відкритих торгів на закупівлю робіт та уклало договір підряду з переможцем закупівлі. До виконання та фінансування робіт не приступали. Вартість закупівлі близько 2 млн. грн. Який порядок передачі функції замовника іншому комунальному підприємству цієї ж міської ради по укладеному договору, зокрема з врахуванням норм ст. 521 Цивільного кодексу України ? Порядок документального оформлення та висветлення закупівлі в системі Прозорро?
Відповідь
05.05.2020
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Комунальна установа здійснює бюджетні платежі - адміністративний збір за реєстрацію місця проживання у розмірі 13,60 грн., який сплачується на рахунок казначейства. Чи необхідно публікувати Звіт про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель ?
Відповідь
17.04.2020
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Доброго дня. Чи має право тендерний комітет після 19 квітня 2020 року затверджувати звіт про укладений договір до 50000 грн з метою оприлюднення звіту про укладений договір?
Відповідь
25.10.2022
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Київський національний університет технологій та дизайну має потребу у закупівлі послуг з вивезення та знешкодження сміття: лот 1 - послуги з вивезення та знешкодження сміття; лот 2 - послуги з вивезення та знешкодження сміття, код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015- 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям. Замовником було двічі оголошено процедуру відкритих торгів (оголошення № UA-2022-07-01-003433-a та № UA-2022-07-18-006070-a), які не відбулися через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. Уповноваженою особою, прийнято рішення застосувати переговорну процедуру у відповідності до п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Однак, з 19.10.2022 року функціонал електронної системи закупівель не дає змогу Замовнику оприлюднити інформацію про переговорну процедуру закупівлі відповідно ст. 10 та 40 Закону. Чи може замовник укласти прямі договора з поставщиком послуг, керуючись підпунктом 6 пункту 13 Постанови №1178 від 12.10.2022 року, оскільки 6) відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. Відповідно за результатами закупівлі, замовник оприлюднить в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json