Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
16.07.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Наказом Мінекономіки від 14.12.2020 № 2628 затверджено форму забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції та Вимоги до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції. В абз. 13 п. 1 форми забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції вказано наступну вимогу: "Відомості про договір, відповідно до якого видається гарантія банком, страховою організацією, фінансовою установою (у разі наявності)". В п. 11 розд. 4 вимог до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції, вказано: "у разі якщо надавачем гарантії є страхова організація, зазначається: назва договору, відповідно до якого надається гарантія, його номер та інші реквізити договору в разі їх наявності;". Отже, відомості про договір, відповідно до якого видається гарантія обов'язково зазначаються у разі якщо надавачем гарантії є страхова організація. Чи потрібно зазначати відомості про договір, відповідно до якого видається гарантія, якщо вона надається банком чи фінансовою установою? Чи відповідатиме банківська гарантія наказу Мінекономіки від 14.12.2020 № 2628 якщо в ній не буде вказано відомості про договір, відповідно до якого видається гарантія (адже вимога стосується лише страхових організацій)?
Відповідь
16.02.2021
Запитання      Тема: Інше
В 2021 році було укладено договір про надання послуг на 5,0 тис.грн. про що в системі було розміщено звіт. В лютому до даного договору підписано додаткову угоду 7 тис.грн. Чи необхідно окремо відображати в Прозорро дану додаткову угоду, якщо так то яким чином??
Відповідь
17.11.2021
Запитання      Тема: Виконання договору
Договір з постачальником на суму 106596 грн. був виконано на суму 82631, але був помилково завершено, а сума 23964 грн. залишилась не використана. Що робити в такому випадку?
Відповідь
11.03.2022
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня, можете надати роз'яснення яким чином можна змінити істотні умови договору, а саме збільшити ціну за одиницю товару понад норми встановлені у ст.41 ЗУ "Про публічні закупівлі" якщо виконавець відмовляється постачати товар за довоєнними цінами. Договір був укладений у січні 2022 року за результатами спрощеної процедури.
Відповідь
07.08.2020
Запитання      Тема: Інше
З метою контролю проведення закупівель товарів, робіт і послуг та отримання додаткової економії при здійсненні таких операцій за пропозицією депутатів Рубіжанської міської ради, розроблено проект рішення Рубіжанської міської ради «Про встановлення граничних розмірів закупівель товарів, робіт і послуг» (додається). Прошу надати роз’яснення щодо дотримання законності даного проекту рішення у відповідності до вимог Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json