Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
21.04.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
21.04.2020 р. з монополістом у сфері централізованого водовідведення було укладено договір на суму 50103,60 грн. Яку процедуру застосувати? Дякую.
Відповідь
17.12.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня. Дуже прошу вашої допомоги. Ситуація наступна: в нашій установі прийняті на роботу водія з власним авто, на авто укладені договори оренди (до 19.04.2020 р на суму 141 966, 00 грн. ми мали право укласти прямі договори оренди, термін дії цих договорів закінчується 31.12.2020 ). На 2021 р. у нас сума за Договорами виходить на спрощену процедуру. У мене питання, ми повинні проводити спрощеную процедуру або можемо укласти прямий договір з причини відсутності конкуренції з технічних причин (так як у нас оформлені водії з власним авто)
Відповідь
05.05.2020
Запитання      Тема: Тендерна документація
Доброго дня ! Просимо надати відповідь на наступне питання:: Чи має право Замовник за результатами відкритих торгів укладати трьохсторонній договір, відповідно до якого Виконавець виконує послуги на основі даних отриманих від третьої сторони, а Замовник приймає та сплачує за такі послуги. Дякую!!!
Відповідь
14.11.2019
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Запитання в наступному. Чи потрібно публікувати додаткові угоди до тендерних договорах та звітах про укладений договір, на сайті Prozorro, які не відносяться до жодного з випадків ч.4 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі"? Наприклад: зміна назви Замовника; зміна реквізитів. Чи вважатиметься порушенням не опрелюднення таких додаткових угод?
Відповідь
01.02.2021
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
В грудні 2020 року нами було проведено спрощену процедуру закупівлі природного газу на суму 175 тис.грн ( UA-2020-12-14-014255-c) а також укладено договір без використання ЕСЗ на розподіл газу на суму 35 тис грн. На даний етап на баланс установи добавляється нове приміщення, яке потрібно опалювати сума буде біля 200 тис грн. Як правильно поступити: проводити нову закупівлю, так як збільшення суми договору неприпустиме
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json