Календар подій

23
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.08.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
15 / 6
Доброго дня, Наказом від 17.03.2016 № 454 "Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі", який втратив чинність, було визначено, якщо під час здійснення замовником закупівлі товарів передбачається також закупівля послуги (послуг), пов'язаної (пов'язаних) з поставкою товарів (зокрема послуги з транспортування, установки, монтажу, наладки, інсталяції програмного забезпечення, навчання персоналу тощо), предметом закупівлі в такому разі є товари за умови, що вартість такої послуги (таких послуг) не перевищує вартості самих товарів. Але в наказі від 15.04.2020 № 708, який діє наразі, така норма відсутня. В зв'язку з вищезазначеним, питання, як визначати предмет закупівлі таких послуг, і чи означає це, що зараз відсутня можливість закуповувати їх разом з товаром? Заздалегідь вдячні за змістовну відповідь.
Відповідь
26.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
20 / 11
В результаті надзвичайної ситуації зруйновано об'єкт соціальної інфраструктури. Організація уповноважена за його експлуатацію та утримання (Замовник) негайно звернулась до проектної організації (Підрядник) з листом про розробку проектно-кошторисної документації реконструкції об'єкта. В свою чергу, проектна організація не очікуючи укладання договору розробила проектно-кошторисну документацію та пройшла з нею відповідну експертизу. Замовник бажає укласти договір та оплатити виконану роботу Підряднику і використати в подальшому таку документацію. Відповідно до п.3 ч. 2 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі» якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі: виникнення особливих економічних чи соціальних обставин, пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення тендера, Замовник має право укласти договір за переговорною процедурою. Відповідно до ч. 3 ст. 41 ЗУ «Про публічні закупівлі» забороняється укладення договорів про закупівлю, що передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, крім випадків, передбачених цим Законом. Разом з тим, чи є правомірним, в рамках переговорної процедури, укладання договору на виконання проектних робіт у будівництві згідно ч. 3 ст. 631 Цивільного кодексу України, де передбачено, що Сторони можуть встановити, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення.
Відповідь
26.08.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11 / 14
Учасник для підтвердження наявності аналогічних договорів (Замовник вимагав три аналогічних договори за 2019-2020 р.) надав три договори з одним і тим самим Замовником. Чи будуть вони вважатися аналогічними і трьома різними з точки зору законодавства про публічні закупівлі?
Відповідь
26.08.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
25 / 14
В тендерній документації Замовника на закупівлю робіт "Капітальний ремонт..." вказано, що "Під аналогічним договором розуміється договір на виконання інженерних робіт (послуг), а саме: реконструкція, будівництво, або ремонт мережі водопостачання, або мережі теплопостачання, або каналізаційної мережі, або очисних споруд". Чи правильно замовник передбачив для підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів надання учасником - договору на проведення ремонту. І чи необхідно відхиляти тендерну пропозицію учасника, якщо надано договір на виконання поточного ремонту, а предметом закупівлі були роботи (Капітальний ремонт..)?Дякую!
Відповідь
26.08.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
12 / 8
Замовник товару ставить умову: Надати документи, підтверджуючі наявність складських приміщень для зберігання продуктів харчування продовольчої сировини - документи, що підтверджують право власності на зазначені складські приміщення, або договір (и) оренди приміщення з актом приймання – передачі об’єкта та викіпіровку з техничного паспорту об’єкта. Враховуючи, що відсутність викіпіровки з технічного паспорту об'єкта жодним чином не впливає на якість та кількість товару, вважаю зазначену вимогу незаконною. Чи можу я вимагати у Замовника виключити цю умову?
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json