Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
23.01.2022
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Чи може виконувати обов'язки УО по закупівлям депутатка СІЛЬСЬКОЇ ради, а також окрім цього вона ще й очолює комісію по бюджету с/ради
Відповідь
20.01.2022
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Добрий день, На нашому підприємстві було ліквідовано тендерний комітет згідно частини чотири розділу Х Прикінцеві та перехідні положення Закону "Про публічні закупівлі". Скажіть, будь ласка, чи може займати уповноважена особа посаду бухгалтера, якщо вона займається виключно закупівлями і жодних обов'язків бухгалтера не виконує, призначена замовником згідно п.2 частини один ст.11 Закону, шляхом введення до штатного розпису окремої (окремих) посади (посад), на яку буде покладено обов’язки виконання функцій уповноваженої особи?
Відповідь
16.01.2022
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
У нашій громаді виконує обов'язки УО по закупівлях депутатка місцевої ради,яка ще й окрім цього очолює комісію по бюджету
Відповідь
11.01.2022
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
В комунальному госпрозрахунковому підприємстві ввели нову штатну одиницю - фахівець з публічних закупівель. Заступника головного бухгалтера визначили уповноваженою особою з доплатою за суміщення вакантної посади фахівця, згідно з Колективним договором, враховуючи ст,13, 97 КЗпП та ст.105 КЗпП. Суть питання: чи правомірно покладення обов"язків уповноваженої особи на заступника головного бухгалтера в комунальному госпрозрахунковому підприємстві?
Відповідь
06.01.2022
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Відповідно до ст. 11 Закону «Про публічні закупівлі» рішення уповноваженої особи оформлюються протоколом із зазначенням дати прийняття рішення, який підписується уповноваженою особою. Відповідно до типової інструкції з діловодства, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності» у протоколах фіксується інформація про хід ведення засідань, прийняття в установах рішень комісіями, колегіями, дорадчими органами, робочими групами тощо. Протокол складається на підставі записів, зроблених безпосередньо під час засідань, поданих текстів та тез доповідей і виступів, довідок, проектів рішень тощо. Основна частина протоколу складається з розділів, які повинні відповідати пунктам порядку денного. Розділи нумеруються арабськими цифрами і будуються за такою схемою: СЛУХАЛИ – ВИСТУПИЛИ – ВИРІШИЛИ. Отже, протокол – це документ, який фіксує прийняття саме колегіального рішення, а не одноосібного. Просимо надати відповідь, яким чином уповноважена особа має оформлювати одноосібні рішення стосовно проведення процедур закупівель.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json