Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
27.01.2021
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброго дня, постало спірне питання щодо вибору типу процедури закупівлі - після того, як двічі не відбулись торги за спрощеною процедурою. Чи маємо право заключити прямий договір без застосування електронної системи закупівель (якщо двічі скасовано спрощену закупівлю через відсутність учасників) чи можливо треба проводити переговорну процедуру?
Відповідь
18.01.2021
Запитання      Тема: Інше
Створено нову юридичну особу "відділ освіти" яка не являєтся правонаступником відділу освіти Яготинської РДА (ЛІКВІДАЦІЯ РДА) як бути з питанням закупівлі продуктів харчування та проведення тендерних процедур?Постачальники відмовляются від поставки хліба, молока та м'яса?
Відповідь
15.01.2021
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Згідно з Законом України «Про поштовий зв’язок» національний оператор поштового зв’язку – оператор, який в установленому законодавством порядку надає універсальні послуги поштового зв’язку на всій території України і якому надаються виключні права на провадження певних видів діяльності у сфері надання послуг поштового зв’язку. Універсальні послуги поштового зв’язку визначені в Законі України «Про поштовий зв’язок», як - набір послуг поштового зв’язку загального користування та встановленого рівня якості, які надаються усім користувачам на всій території України за тарифами, що регулюються державою. До універсальних поштових послуг належить пересилання простих та рекомендованих поштових карток, листів, бандеролей, секограм, а також посилок без оголошеної цінності масою до 10 кг. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.02.2002 року № 10-р «Про національного оператора поштового зв’язку» (із змінами і доповненнями) виконання функцій національного оператора поштового зв’язку покладено на АТ «Укрпошта». АТ «Укрпошта», як національний оператор поштового зв’язку, надає послуги на всій території України, понад 50 різноманітних послуг у т.ч.: - універсальні (пересилання простих та рекомендованих карток, листів, бандеролей та посилок без оголошеної цінності з масою до 10 кг); - фінансові (приймання платежів, пересилання переказів та інше); - комерційні послуги (комісійна торгівля, розміщення реклами, доставка друкованої рекламно-інформаційної продукції, доставка рахунків та інше). Універсальні послуги надаються за тарифами, затвердженими НКРЗІ, на виконання статті 9 Закону України «Про поштовий зв'язок». Відповідно до Статуту Акціонерного товариства “Укрпошта”, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 14.12.2018 року № 611, товариство має право в установленому порядку відкривати філії на території України. Ураховуючи зазначене, відповідно до вимог Закону України “Про поштовий зв'язок” відповідні послуги поштового зв’язку можуть бути закуплені лише в національного оператора поштового зв’язку – АТ “Укрпошта”. Чи правомірно застосовувати переговорну процедуру при закупівлі поштових послуг на суму більше 200 тис.грн (чи без застосування спрощеної процедури на суму від 50 до 200 тис.грн)як виняток за відсутності конкуренції з технічних причин?
Відповідь
15.01.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Виникла така ситуація: з 01.01.2021 р. наша організація автоматично перейшла до ПОНа. Загальна сума згідно кошторису на закупівлю електроенергії 307 тис.грн., з ПОНом ми укладаємо договір на суму 157608,00 грн. Питання: яку процедуру закупівлі проводити, щоб знайти постачальника електроенергії до кінця 2021 року? У річному плані закупівель на 20201 рік вказана процедура - відкриті торги?
Відповідь
18.12.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Добрий день. У січні 2020р. був укладений прямий договір на ел.енергію на 50 000,00 тис. Зараз нам ( района рада) не вистачає ел.енергії і ми хочемо зробити додаткову угоду до цього договору на 8000,00грн ( за рахунок відшкодованих нам коштів ). Скажіть, чи можемо ми продовжити цей договір з цим поставщиком до кінця цього року, чи потрібно робити спрощену процедуру, так як сума більше 50 000,00грн?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json