Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7 / 8
Замовник(установа)планує укласти договір на виконання будівельних робіт, які в свою чергу підпадають під дію ЗУ "Про державну таємницю"та наказу СБУ від 12.08.2005№ 440"Про затвердження зводу відомостей, що становлять державну таємницю".Відповідно частини 5 статті 3 ЗУ "Про публічні закупівлі" дія цього закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: 1)товари, роботи і послуги,закупівля яких становить державну таємницю відповідно ЗУ " Про державну таємницю", або які згідно із Законами України потребують спеціальних заходів безпеки.Просимо надати роз'яснення, а саме: 1.При укладанні прямого договору(без грифу таємно)на даний вид робіт необхідно публікувати в електронній системі закупівель річний план, звіт про укладений договір?2.Згідно з визначенням частини 5 статті 3 ЗУ "Про публічні закупівлі" дія закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари роботи,послуги що становлять державну таємницю або закупівля яких становить державну таємницю?
Відповідь
05.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
12 / 9
як проводити спрощену процедуру, якщо не має алгоритму проведення та інструкції?
Відповідь
05.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
22 / 17
Доброго дня) потрібна ваша допомога) чи потрібно в прозорро закидати звіт про договір на оплату реактивної електроенергії, газопостачання та розподілу якщо договір був заключений ще на початку року???
Відповідь
05.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3 / 4
У 2019 році наша установа уклала договори з адвокатами про надання послуг. Строк дії договору до 31.12.2020. Сума договору менше 50 тис. грн. До 19.04.2020 та після цієї дати до вже укладених вищезазначених договорів укладаються додаткові угоди на збільшення суми. Чи потрібно відповідно до нової редакції Закону "Про публічні закупівлі" у таких випадках вносити зміни до плану закупівель та роботи звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель?
Відповідь
05.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5 / 12
Як діяти у разі, якщо спрощена процедура на закупівлю одного і того ж предмета закупівлі не відбулась у разі відсутності пропозицій учасників для участі в ній?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2