Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4768 / 4778
Нами було оголошено процедуру відкритих торгів за лотами (4 лота), по двом торги відбулися,а по двом ні (недостатня кількість учасників). По тим лотам,що торги не відбулися (відміна торгів частково (за лотами)), було оголошено повторну процедуру відкритих торгів. Якщо торги по цім двом лотам не відбудуться,чи будемо мати право провести переговорну процедуру, оскільки торги будуть двічі відмінені (перший раз частково, а другій раз повністю). В роз'ясненнях що надавались, рзглядалась сітуація коли спочатку торги не відбулись а потім була відміна торгів частково (за лотами), у нас ситуація навпаки.
Відповідь
16.01.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4755 / 4809
Під час проведення відкритих торгів була надіслана скарга в антимонопольний комітет. процедура підписання договору затягуеться, діти в школі не харчуються, хоча у школи є зекономлені кошти та кошти за кошторисом. Який є вихід , щоб до завершення нашої спірної процедури почати годувати дітей за виділені державні гроші?
Відповідь
06.09.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4754 / 4543
Чи може співвиконавцем Переможця бути недержавна (суспільна) організація (фонд), яка зареєстрована на території України?
Відповідь
17.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4733 / 4490
На торгових площадках не розрізняється поняття «очікуваної вартості» та «критерію оцінки пропозицій» в частині включення/не включення податку на додану вартість. Якщо предмет закупівлі підлягає оподаткуванню ПДВ, то відповідно при розміщенні Замовником інформації про очікувану вартість необхідно (обов’язкове для заповнення) зазначити відмітку «з ПДВ». В такому випадку в системі PROZORRO та в ЗВІТІ проти ціни пропозицій буде зазначено наступне: UAH з ПДВ. При одночасній участі в процедурі закупівлі учасників платників ПДВ та не платників ПДВ, виникає ситуація, що проти ціни пропозиції учасника – не платника ПДВ в системі PROZORRO та в ЗВІТІ проти ціни пропозицій буде зазначено наступне: UAH з ПДВ – що не відповідає дійсності. Приклад: Очікувана вартість закупівлі 500 000,00 тис. грн. із зазначенням відмітки «з ПДВ» Ціна тендерної пропозиції учасника – платника ПДВ: 400 000,00 грн. з ПДВ. Ціна тендерної пропозиції учасника – не платника ПДВ: 350 000,00 грн. без ПДВ. В системі PROZORRO та в ЗВІТІ проти ціни пропозицій буде зазначено наступне: Ціна тендерної пропозиції учасника – платника ПДВ: 400 000,00 UAH з ПДВ. Ціна тендерної пропозиції учасника – не платника ПДВ: 350 000,00 UAH з ПДВ. Переможцем За результатами оцінки електронною системою закупівель найбільш економічно вигідною буде визнана пропозиція, що подана учасником – не платником ПДВ з 350 000,00 UAH з ПДВ (це й повинно бути ціною договору), тоді як фактична ціна пропозиції такого учасника 350 000,00 грн. без ПДВ. Наслідком цього, є недотримання приписів статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» ,згідно якої умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Чи правомірними будуть дії замовника, в частині укладання договору з переможцем - – не платником ПДВ по ціни «без ПДВ», тоді як в системі PROZORRO та в ЗВІТІ проти ціни такого переможця буде зазначено: UAH з ПДВ Також, прошу повідомити, чи існують рекомендації яким чином забезпечити рівну участь в одній процедурі учасників платників ПДВ та не платників ПДВ.
Відповідь
12.01.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4719 / 4839
Відповідно до пункту 8 Додатку 3 тендерної документації Учасник повинен надати копію паспорту (посвідки на постійне проживання/посвідки на тимчасове проживання) керівника та службової (посадової) особи Учасника, яку уповноважено Учасником на підписання тендерної пропозиції та договору за результатами здійснення процедури закупівлі. Завантажені Учасником копії паспорта сторінок №1,2,3,4,5,6,7,10,11,12,13 не вистачає сторінок №8,9,14,15,16.Чи важається це помилкою.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2