Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
13.02.2020
Запитання      Тема: Інше
В допороговій закупівлі за результатами аукціону найбільш економічно вигідною виявилась пропозиція учасника,який не являється платником ПДВ,а наступна пропозиція учасника платника ПДВ без урахування ПДВ є нижчою. Як правильно визначити переможця закупівлі?
Відповідь
14.10.2021
Запитання      Тема: Інше
Замовником вимагалось надати в тенедрній пропозиції висновок СЕС на готовий виріб. Учасником наданий висновок, в якому об`єктом експертизи є предмет закупівлі та додатково ще товар через кому. Висновок дійсний на термін дії двох ГОСТів. Один ГОСТ дійсний на момент подачі пропозиції, а другий ГОСТ втратив чинність з 01.01.2019 року. Замовник відхиляє пропозицію, спираючись на те, що один з ГОСТів втратив чинність, то і висновок СЕС - є не дійсним. Чи правомірне це рішення ?
Відповідь
22.11.2019
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня! Чи може учасник оскаржити переговорну процедуру якщо небрав участі у відкритих торгах які відбувалися тричі і цей учасник жодного разу не приймав участі у закупівлі.
Відповідь
24.06.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
Ч. 9 ст. 26 передбачає, що Учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Питання 1: Учасником в квалфікаційних критеріях подано документ в тендерній пропозиції не в повному обсязі (тобто відсутня його частина - сторінка(ки), додаток (який є його невід'ємною частиною) тощо. В цьому випадку треба застосовувати можливість виправлення невідповідностей протягом 24 годин, чи відхиляти пропозицію, оскільки документ не подано або подано не в повному обсязі? Питання 2: чи є роз'яснення терміну "невідповідності" в рамках Закону України "Про публічні закупівлі"
Відповідь
05.06.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
доброго дня, Замовником було оголошено міжнародний тендер. Згідно вимог тендерної документації, пропозиція учасника супроводжується, забезпеченням, як банківська гарантія (електронна банківська гарантія). В даних торгах прийняло участь пять учасників, але торги відмінено на підставі частини 1 статті 31 Закону України Про публічні закупівлі "допущення до оцінка менше двох тендерних пропозицій". Надані учасниками банківські гарантії відповідно до Закону анульовано. Але один із учасників на рішення Замовника подає скаргу до АМКУ і її задовільняють. Враховуючи рішення АМКУ, є дві пропозиції які допускаються до аукціону. Але Замовником анульовано банківські гарантії згідно вимог Закону, чи можливо поновлення банківських гарантій учасниками яких допущено до аукціону чи Замовник відміняє торги через неможливість усунення порушення (через законодавчу дилемму: Законодавцем передбачено лише право подовження банківської гарантії, а не оформлення нової банківської гарантії)?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json