Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
05.05.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
У 2019 році наша установа уклала договори з адвокатами про надання послуг. Строк дії договору до 31.12.2020. Сума договору менше 50 тис. грн. До 19.04.2020 та після цієї дати до вже укладених вищезазначених договорів укладаються додаткові угоди на збільшення суми. Чи потрібно відповідно до нової редакції Закону "Про публічні закупівлі" у таких випадках вносити зміни до плану закупівель та роботи звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель?
Відповідь
04.05.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Ч.3 ст.3 нової редакції Закону України"Про публічні закупівлі" передбачено: "У разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Листом Мінекономіки «щодо інформування про розроблення і затвердження нормативно-правових актів» від 21.04.2020 року №3304-04/25806-06, зазначено: «Водночас низка НПА наразі знаходиться на етапі погодження або на державній реєстраії. Тому, до їх затвердження рекомендується використовувати чинні НПА в частині, що не суперечить вимогам нової редакції Закону». Так, наказом Мінекономики «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» від 22.03.2016 року №490, який є чинним, взагалі не передбачено форми звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Крім цього, в зазначеній частині передбачено, що замовник може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів, але станом на теперішній час також розробляється порядок формування та використання електронних каталогів. Виходячи із цього, яким чином проводити закупівлі товарів, послуг?
Відповідь
30.04.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня. Звертаємося до Вас з наступним питанням: Нами оголошено відкриті торги на закупівлю електричної енергії у відповідності до Закону який діяв до 19.04.2020р. Проте станом на сьогоднішній день є необхдіність в укладанні договору з постачальником останньої надії на закупівлі електричної енергії на суму 34 000,00 грн. Що в даному випадку повинен зробити Замовник: прозвітуватися в систему ПРОЗОРРО про укладений договір або оприлюднити звіт про договір про закупівлі, або провести переговорну процедуру оскільки нами вже оголошено відкриті торги? Дякуємо.
Відповідь
30.04.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Добрий день. Підскажіть, будь ласка, на майданчиках наразі види закупівель не відповідають вимогам Закону 922 в новій редакції. З процедурами все зрозуміло. А от як правильно вказувати в річному плані, так звані "допорогові закупівлі" - "Договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ" чи "Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ"? Бо в законі видом закупівлі є саме "Договір", а не "Звіт про договір.."
Відповідь
29.04.2020
Запитання      Тема: Інше
У разі здійснення закупівель без використання електронної системи закупівель Замовник оприлюднює звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. У разі внесення змін до такого договору (укладення додаткових угод) чи потрібно оприлюднювати ці додаткові угоди та надавати звіт про виконання договору?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json