Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
20.04.2017
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до листа від 07.02.2017 № 3302-06/3816-06 “Щодо порядку визначення предмета закупівлі” зрозуміло, що лікарські засоби визначаються третім знаком ДК 021-2015. ЗУ «Про лікарські засоби» визначений вичерпний перелік, що слід відносити до лікарських засобів. Виходячи з вищенаведеного, все, що не відноситься до переліку передбаченим ЗУ «Про лікарські засоби» слід визначати четвертим знаком ДК 021-2015. Для прикладу: Закуплено фармацевтичної продукції (лікарські засоби для лікування) за знаком 33600000-6 на суму 40000 грн. Є потреба закупки фармацевтичних виробів за знаком 33680000-0 (гумові покриття, що не є лікарськими засобами), на суму 190000 грн. Прошу роз'яснити: Оскільки знак 33680000-0 належить до знаку 33600000-6, стає незрозумілим, у вищенаведеній ситуації потрібно проводити відкриті торги, чи допорогову закупівлю? Чи буде сумуватись вартість цих закупівель?
Відповідь
19.04.2017
Запитання      Тема: Інше
Ми КП,яке забезпечує функціонування міського електричного транспорту та експлуатацію його об’єктів для надання послуг з перевезення, тобто здійснюєм діяльність в окремих сферах господарювання відповідно до абз.6 п.4 ст.1. Та одночасно ми, як одержувач бюджетних коштів, включені до мережі місцевого бюджету. Яким абзацем ст.2 Закону нам користуватись 2 чи 3?
Відповідь
13.04.2017
Запитання      Тема: Інше
Як Учаснику який є платником ПДВ подати свою пропозицію якщо Замовником в тендерній документацї критерієм оцінки на закупівлю товару є ціна та, зазначено, що з метою забезпечення рівних умов щодо оцінки для всіх учасників, учвасник, незалежно від його форми оподаткування, вносить в електронну систему закупівель, інформацію про ціну його пропозиції без врахування ПДВ. Та як Замовник укладе договір з переможцем торгів який є платником ПДВ якщо в аукціоні приймається ціна без ПДВ.
Відповідь
04.04.2017
Запитання      Тема: Інше
На підставі контракту, укладеного між Black & Veatch International Ltd. (BVIL) та Державною Корпорацією «Українське державне об`єднання «Радон» Уряд Великобританії погодився спонсорувати певні послуги для підтримки процесу введення в експлуатацію, ліцензування та управління централізованим сховищем відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання на комплексі «Вектор» у Чорнобильській зоні відчуження. Контракт зареєстровано в Мінекономрозвитку та отримано картку проекту. Згідно умов контракту оплата донором буде здійснюватись поетапно в фунтах стерлінгах Великобританії на підставі технічного завдання та інвойсу, виставленого Виконавцем (ДК "Укр ДО "Радон")та підтверджуючих документів наданих суббідрядними організаціями, що визначені у тех. завданні. Питання: чи зобовязана ДК "Укр ДО "Радон", як виконавець міжнародного контракту та замовник послуг у субпідрядників та території України, проводити тендери на закупівлю товарів, робіт та послуг, а також чи підпадають кошти міжнародної технічної допомоги під дію Закону України "Про здійснення публічних закупівель".
Відповідь
31.03.2017
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до роз’яснення Міністерство економічного розвитку і торгівлі України листом від 29.04.2016 року № 3302-06/12875-06 КП«Сумитеплоенергоцентраль» не є «Замовником», оскільки: 1. Здійснює свою діяльність по наданню послуг з обслуговування житлових будинків м. Суми, згідно тарифів розрахованих відповідно до постанови КМУ № 869 та затверджених виконавчім комітетом Сумської міської ради, що включає в себе одержання прибутку від діяльності. Оплату за надані послуги Підприємство отримує від споживачів послуг (населення). 2. На конкурентному ринку, оскільки на ринку надання житлово-комунальних послуг міста працює не одно підприємство, а декілька, в тому числі приватної форми власності, а ст. 12 Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» дає право співвласникам будинку самостійно визначати порядок управління багатоквартирним будинком. 3. За рахунок прибутку, відповідно до п. 6.1. Статуту - «Основним узагальнюючим показником фінансових результатів при проведенні діяльності Підприємства є прибуток (дохід)». На підставі викладеного вважаємо, що КП «Сумитеплоенергоцентраль» СМР не підпадає під визначення терміну «Замовник», відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», відповідно не є суб’єктом зазначеного Закону та не зобов’язано у своїй діяльності при закупівлі товар, послуг і робіт використовувати систему електронних закупівель «Прозоро». Враховуючі зазначене, прошу дати роз’яснення, щодо обов’язковості та необхідності використання системи електронних закупівель «Прозоро» в фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Сумитеплоенергоцентраль» Сумської міської ради при закупівлі товарів, послуг та робіт за власні кошти.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json