Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
29.12.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, в 2019 році за результатами торгів було укладено договір на закупівлю робіт. В ході виконання умов договору частина робіт була виконана в 2019 році. Як наслідок з метою виконання робіт які залишились було укладено додаткову угоду на продовження терміну виконання робіт до 31.12.2020 року. Однак, через складну ситуацією яка склалась у зв'язку із пандемією Ковіду та через брак фінансування, Підрядник не бажає продовжувати договір на 2021 рік. Чи може останній відмовитись від продовження договору та які наслідки будуть для нього, крім того, якщо договір не продовжується на 2021 рік, то Підрядник в 2020 році має за актом здати фактично виконані роботи?
Відповідь
29.12.2020
Запитання      Тема: Інше
Оренда паливного котла з вартістю 70 тис. грн в місяць, можна укладати прямий договір чи проводити процедуру закупівлі?Тобто підпадає під ЗУ "Про публічні закупівлі" оренда паливного котла. Якщо так, то яку процедуру проводити?
Відповідь
29.12.2020
Запитання      Тема: Інше
20.12.2020 набув чинність Закон України «Про внесення зміни до ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі» щодо ефективності реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту за яким ч.7 ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі» доповнена новим абзацом такого змісту: « якщо здійснюється закупівля послуг, необхідних для проведення заходів з фізичної культури і спорту, фізкультурно-спортивної реабілітації та забезпечення підготовки і участі національних збірних команд України з видів спорту в міжнародних спортивних заходах, що включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України.» Підскажіть, будь ласка, чи можемо дану норму закону використовувати для закупівлі послуг, які необхідні для проведення регіональних (обласних) заходів з фізичної культури і спорту?
Відповідь
28.12.2020
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до п.2 ч.7 ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі», придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин. Суть питання: чи можемо ми провести закупівлю без використання електронної системи на суму 150000 (сто п‘ятдесят тисяч) гривень у зв‘язку з відсутністю конкуренції? Дякую Вам за увагу.
Відповідь
28.12.2020
Запитання      Тема: Інше
Не подається заявка на виплату
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json