Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.12.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5434 / 5401
Просимо надати роз'яснення щодо до застосування ст. 40 Закону України про публічні заупвлі (переговорна процедура), а саме п.1 ч. 2 ст.40. 1. Чи має право замовник право провести переговорну процедуру, якщо двічі пропозиції були відсутні? 2. Чи має право замовник право провести переговорну процедуру, якщо перший раз пропозиції були відсутні, другий раз на торги вийшов один учасник? 3. Чи потрібне запрошення учасника, учасників для проведення переговорної процедури? 4. Як розцінювати дії замовника в торгах якого двічі приймав приймав участь один учасник(одна юридична особа), а замовник її не запросив на переговорну процедуру., а провів її з іншою організацією.
Відповідь
14.07.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
5434 / 5482
Опис ситуації: в кінці 2017 року проведено процедуру відкритих торгів на реконструкцію; за результатами процедури закупівлі підписано договір підряду; здійснено оплату у вигляді авансу в розмірі 100 відсотків від договірної ціни; договірна ціна-динамічна;середньомісячна заробітня плата в 2017 році,яку було прийнято під час формування договірної ціни 5500 грн; за рішенням адміністрації середньомісячна заробітня плата на 2018 рік становить 7600 грн. Яким чином провести взаєморозрахунки за виконанні роботи? Чи потрібно проведити повторну експертизу кошторисної частини документації за умов прийнятих показників на 2018 рік? Дякую за відповідь.
Відповідь
16.03.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5434 / 5378
Відповідно до абзаців 4-5 ч.1 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі": "Під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, установлених цим Законом, та можуть використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору. У разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону." В якому разі є обов"язковим застосування електронної системи закупівель при умові, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за 200 тисяч гривень?
Відповідь
12.05.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
5433 / 5482
Яким документом треба підтвердити те, що замовним не міг передбачити додаткову потребу у товарах, роботах чи послугах на початок року?
Відповідь
20.08.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5432 / 5243
Наша підрядна організація виконує роботи по всій Україні. Якими чинними нормами керується Замовник і чи правий він , встановлювати у ТД у розділі «Документи, які підтверджують розрахунки за статтями витрат договірної ціни у відповідності до нацстандартів України ДСТУ» частку трудовитрат, від сумарних трудовитрат, що виконуються відрядженими робітниками нижче 75 % ( наприклад 50%, 10%, 8 %)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2