Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.02.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
326 / 318
У січні 2021 року укладено договір на постачання природного газу на суму 49920,00 грн. 04.01.2021 на Прозорро розміщено звіт про укладання договору про закупівлю. Договір зареєстровано у ДКСУ. 20.01.2021 Миколаївгаз Збут надає додаткову угоду щждо збільшення ціни на газ з 01.01.2021. Автоматично сума договору збільшилась та стала 55836,00 грн. При реєстрації додаткової угоди в ДКСУ, казначейство не реєструє допугоду та вимагає проведення спрощеної процедури закупівлі. Що робити замовнику?
Відповідь
03.02.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
265 / 320
Просимо надати роз’яснення з наступного питання: чи потрібно висвітляти в системі ProZorro договір банківського обслуговування (до 50 тис. «закупівля без використання електронної системи»), а саме сплата щомісячної комісії за обслуговування поточного рахунку та комісія за зарахування заробітної плати працівникам п-ва. Чи дана послуга відноситься до предметів закупівлі дія Закону на які не поширюється згідно ст. 3, п. 5, пп. 14 Закону України про публічні закупівлі.
Відповідь
02.02.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
216 / 236
Добрий день, На 2021 був заключений договір на постачанняпослуг річна сума складає 8000 грн., який був оприлюдненний в системі прозоро в 3-х денний термін. Послуги будуть надаватися помісячно відповідно і акти про виконання послуг будуть місячні. Питання: Як вивантажити місячні акти до річного договору який оприлюденний на початку 2021 року?
Відповідь
31.08.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
325 / 361
Як вірно викласти звіт про закупівлю, яка здійсненна за тристоронньою угодою (2 замовника, які сплачують суму договору в рівних частинах, та 1 виконавець)? Чи вірно буде викладати такий договір тільки на свою частину суми коли в самому договорі прописана вся сума? Дякую.
Відповідь
03.08.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
712 / 725
Просимо роз'яснити алгоритм дій стосовно застосування пп.1 п. 7 ст. 3, а саме: чи потрібно вимагати довідки, які вимагалися від учасників у оголошенні про проведення спрощеної закупівлі для оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладеного без використання ЕСЗ.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2