Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
29.10.2020
Запитання      Тема: Інше
Коли введуть посаду уповноваженої особи за кодом класифікатора
Відповідь
28.10.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Сьогодні отримав таке повідомлення з майданчика на якому працюємо: "Повідомляємо, що необхідно використовувати виключно кваліфікований електронний підпис (КЕП) для роботи в системі Prozorro. Якщо Ви ще використовуєте ЕЦП, то його необхідно замінити на КЕП для коректної роботи на майданчику з 08.11.2020 року. Токенами користуються користувачі, які зобов'язані це робити відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги"" Хотілось би уточнити який саме КЕП треба виготовити ? для фізичної особи, для юридичної особи (підприємства) чи фізичної особи представника підприємства. Дякую.
Відповідь
28.10.2020
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Текст питання знаходиться у вкладенні
Відповідь
28.10.2020
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Згідно ст. 51 Розрахункові банківські операції, Закону України «Про банки та банківську діяльність», «… При виконанні розрахункової операції банк зобов'язаний перевірити достовірність та формальну відповідність документа. … банки перевіряють наявність звіту про результати здійснення процедури закупівлі та інших документів, що підтверджують виконання такими підприємствами та господарськими товариствами вимог Закону України "Про публічні закупівлі".»: згідно п.3, ст. 7 Державне регулювання, контроль у сфері закупівель та громадський контроль, Закону України «Про публічні закупівлі», «3. Банки під час оплати за договорами про закупівлю перевіряють наявність звіту про результати проведення закупівлі шляхом його перегляду в електронній системі закупівель. У разі відсутності звіту про результати проведення закупівлі платіжне доручення вважається оформленим неналежним чином.» Підкажіть будь ласка: 1) Чи можу я як працівник банку проводити платіжні дручення клієнтів, які підпадають під дію Закону з призначенням платежу "за товар/послугу згідно рахунку №***, від **.10.2020р. тендером не передбачено"? 2) Якщо клієнт здійснює оплату згідно рахунку, то чи повинення він оприлюднювати звіт.? Дякую.
Відповідь
28.10.2020
Запитання      Тема: Інше
Скажіть будь ласка як діяти в такій ситуації на початку року закупили електро енергію до кінця року, але вже у жовтні кошти використали, які мої дії оголошувати спрощену закупівлю?чи робити додаткову угоду? чи може є ще варіанти.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json