Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
29.06.2021
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Адміністрація КНП «Березнегуватський ЦПМСД» просить вас дати роз’яснення по закупівлі щодо виготовлення документації на об’єкт «Поточний ремонт амбулаторії СПСМ» як правельно нам оприлюднити закупівлю по виготовленню документації на об’єкт " Поточний ремонт амбулаторії», так як у нас є 4 різні об'єкти і 4 договори не перевищують суму до 50тис.грн. Спрощену закупівлю чи закупівлю без використання електронної системи згідно Наказу №708 від 15.04.2020р. договори на кожен об’єкт окремо і не перевищюють суму 50тис.. На що нам зсилатись. Також розробка документів по поточному ремонті це послуга чи роботи?
Відповідь
28.06.2021
Запитання      Тема: Виконання договору
Замовник відмовляється сплачувати за поставлений товар, який згідно технічної документації відповідає вимогам Замовника. Акт невідповідності не надано. Які дії Постачальника?
Відповідь
25.06.2021
Запитання      Тема: Тендерна документація
Вимогою тендерної документації є надання гарантійного листа щодо дотримання учасником у своїй діяльності норм чинного законодавства стосовно санкцій з відповідним переліком нормативно-правових документів. Учасник надав відповідного листа-гарантію, але в ньому відсутній один пункт з переліку, наведеного в тендерній документації. Чи є відсутність одного нормативно-правового документу в листі гарантії підставою для відхилення з урахуванням того, що згідно пункту 11 частини 1 статті 17 Закону замовник перевіряє учасника у відкритих реєстрах. Чи взагалі існує потреба у замовника вимагати лист-гарантію щодо санкцій якщо замовник самостійно перевіряє учасника у відкритих реєстрах та може відхилити на підставі п.11 ч.1 ст.17? Дякую.
Відповідь
25.06.2021
Запитання      Тема: Інше
Якщо для закупівлі робіт або послуг замовник залучає потужності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців. Чи є обовязковим оприлюднення цін субпідрядників/співвиконавців в укладених з ними договорах? Дякую.
Відповідь
24.06.2021
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Ми є правонаступником замовника закупівлі. Закупівля відбулася у 2020 році. Яким чином, ми як правонаступники можемо оприлюднити інформацію про закупівлю, зокрема оприлюднити повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та звіт про виконання договору про закупівлю?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json