Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
19.12.2016
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
У зв’язку з двічі відміненою процедурою відкритих торгів через відсутність достатньої кількості учасників прийняли рішення запросити на переговори учасника, який подавав тендерну пропозицію. Відповідно до п.4 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» вимоги до учасника переговорів не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Крім кваліфікаційних вимог ми вимагали банківську гарантію для забезпечення тендерної пропозиції. Зараз банк відмовляє нашему учаснику в наданні банківської гарантії, т.к. переговори не вважають торгами. Що робити? Дійсно ми повинні її вимагати чи ні? Ми маємо право прийняти їх пропозицію без банківської гарантії? Всі інші документи відповідають нашим вимогам.
Відповідь
16.12.2016
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня! підкажіть будь ласка як діяти в такій ситуації. Ми державна установа, провели відкриті торги за кошти державного бюджету на закупівлю двох одиниць обладнання та визначили переможця. в процесі укладення договору переможець надіслав листа що до кінця бюджетного року не забезпечить поставку однієї одиниці обладнання. чи можемо ми підписати з ним тендерний договір лише на одну одиницю з тим щоб не всі кошти повернулися в держбюджет з нового року. крім того, було два учасники, у другого теж така проблема
Відповідь
15.12.2016
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброго дня! Просимо надати роз’яснення статті 2 абзацу 5 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме якщо при закупівлі товарів, робіт чи послуг по одному предмету закупівлі укладаються декілька договорів загальна вартість цих договорів перевищує 50 000 грн., але окремо вартість кожного договору не перевищує 50 000 грн., чи потрібно розміщувати кожний договір по одному предмету закупівлі (не перевищуючий 50 000 грн.) в електронній мережі Інтернет, чи тільки ті договори де вартість договору вище 50 000 грн..
Відповідь
13.12.2016
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
ПАТ "Черкасиобленерго" здійснює постачання електроенергії споживачам Черкаської області в т.ч. бюджетним установам. Проте, згідно вимог ЗУ "Про публічні закупівлі" ми не реєструвались учасником на будь-якій площадці. Чи необхідно буде нам реєструватись учасником в системі електронних закупівель для укладання Договорів закупівель (в т.ч. і укладених на підставі переговорної процедури) з бюджетними установами.
Відповідь
12.12.2016
Запитання      Тема: Інше
Сума договорів на воду та світло від 50 до 200 тис.грн., підприємство - монополіст. Чи можна укласти договори напряму, а потім просто викласти звіт про укладенний договір? Сума договору на тепло перевищує 200 тис.грн., підприємство - монополіст. Яку процедуру проводити у цьому випадку? Переговорну процедуру на електроному майданчику закупівель або укласти напряму?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json