Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
28.12.2016
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Питання наступне: є можливість технічна чи правова повернення до пропозиції учасника, яки був відхиленний с початку розгляду пропозицій.
Відповідь
13.12.2016
Запитання      Тема: Тендерна документація
Законом не визначено порядку ініціювання проведення процедур закупівлі послуг у формі відкритих торгів та визначення технічних вимог, що вносяться до тендерної документації. Відповідний структурний підрозділ Замовника службовою запискою визначив технічні вимоги, які були внесенні до тендерної документації. Чи може голова тендерного комітету вносити до порядку денного засідання тендерного комітету та пропонувати затвердження змін до тендерної документації в частині технічних вимог (і не тільки), у разі отримання ним від представників виробника рекомендованих відомостей, які свідчать про те, що надані технічні вимоги відповідальним структурним підрозділом Замовника, не відповідають вимогам, які ставить представник виробника відповідного обладнання? Хто має право ініціативи внесення до порядку денного тендерного комітету питань внесення змін до тендерної документації та на підставі яких документів?
Відповідь
01.12.2016
Запитання      Тема: Інше
Підкажіть будь ласка. Наш університет має структурні підрозділи (Коледжі) вони не являються юридичними особами. Ми надали їм доручення на підписання договорів. Створили в кожному коледжі тендерний комітет, затвердили в університеті. Склали їм положення тендерного комітету, порядок проведення допорогових електронних закупівель. І наказом дозволили проводити допорогові закупівлі і надпорогові закупівлі. Тепер вони можуть самостійно робити всі закупівлі.
Відповідь
28.11.2016
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Чи потрібно складати річний план, додаток до річного плану закупівель та зміни, оприлюднювати їх, якщо сума закупівель не перевищує вартісних меж, встановлених абзацами другим і третім частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі", якщо в установі існує тендерний комітет, на який покладені функції щодо проведення допорогових закупівель? Понадпорогові закупівлі у поточному році не заплановано.
Відповідь
23.11.2016
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Добрий день! Відповідно до частини першої статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі" відповідальність за повноту та достовірність інформації, що оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу, несуть голова та секретар тендерного комітету замовника або уповноважена особа (особи). Примірним положенням про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб), затвердженим наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30.03.2016 № 557 визначено, що Секретар тендерного комітету забезпечує, зокрема, розміщення інформації про публічні закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу через авторизовані електронні майданчики. Згідно з пунктом другим наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року N 490 після внесення усієї обов'язкової інформації, передбаченої формою документа, на неї накладається електронний цифровий підпис. З огляду на зазначене підкажіть, будь ласка, хто саме з членів тендерного комітету повинен (має право) накладати свій електронний цифровий підпис на інформацію (документи), яка розміщується в електронній системі закупівель (річний план, додаток до річного плану, оголошення, документація тощо)? Заздалегідь вдячний за відповідь.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json