Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
02.05.2018
Запитання      Тема: Планування закупівель
Добрий день! Комунальне підприємство «Долинський міськкомунгосп» – є замовником , який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання (забезпечення виробництва, транспортування та постачання теплової енергії). Разом з цим, підприємство надає послуги з утриманням багатоповерхових будинків, централізованого водопостачання приватного сектору та благоустрою території міста. Чи може підприємство здійснити закупівлю товару, який не відноситься до окремої сфери господарювання (спеціальний вантажний автопідйомник)) на суму 660 тис.грн, без проведення тендеру (допорогової закупівлі)?
Відповідь
03.03.2018
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Міською радою було виділено з місцевого бюджету кошти (в сумі 200 000 грн) комунальному підприємству даної міської ради на придбання автомобіля. Дане комунальне підприємство є замовником в окремій сфері господарювання. Чи може комунальне підприємство здійснити закупівлю автомобіля без проведення відкритих торгів з подальшою публікацією звіту про укладений договір, або ж воно повинно провести відкриті торги для придбання автомобіля оскільки кошти на його придбання були виділені міською радою з місцевого бюджету.
Відповідь
28.02.2018
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Чи може замовник (комунальне підприємство) створити на підприємстві і тендерний комітет і призначити уповноважену особу (осіб) для проведення процедур закупівлі по різних напрямках діяльності підприємства у зв'язку з великими обсягами закупівель?
Відповідь
21.02.2018
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня! З 20.02.2018року наш заклад Комунальний заклад Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» був перетворений в Некомерційне комунальне підприємство Броварської міської ради "Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"(який є правонаступником). В період з 01.01.2018 по 20.02.2018 нами були двічі проведені відкриті торги на закупівлю бензину, які були відмінені через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. Тепер комітет планує провести переговорну процедуру закупівлі бензину, але чи можна це робити, враховуючи те, що відкриті торги проводились Комунальним закладом Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», а переговорна процедура проводитиметься Некомерційним комунальним підприємством Броварської міської ради "Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"?
Відповідь
15.02.2018
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Наше підприємство планує прийняти участь у допороговій закупівлі UA-2018-02-12-000865-a , на сайті Prozorro, на сталеві канати .На наше запитання " Чи можлива поставка сталевих канатів з Російської Федерації?" підприємсто -замовник процедури закупівлі Вінницьке міське комунальне підприємство "Вінницяміськліфт" відповів : "Відповідно до частини першої статті 5 Закону України "Про санкції", доручення Прем'єр-міністра України від 24.09.2015 №39207/1/1-15 та наказу Міністерства оборони України від 29.09.2015 №518 "Питання виконання Указу Президента України від 16.09.2016 №549/2015" закупівля товарів, робіт і послуг не буде здійснюватися у юридичних осіб - резидентів Російської Федерації державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких перебуває у власності Російської Федерації, а також в інших суб'єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт і послуг походження з Російської Федерації, крім випадків, коли заміщення таких предметів закупівлі іншими неможливе, що підтверджено Міністерством економічного розвитку і торгівлі України." Допоможить будь ласка , поясніть ,чи можете ви підтвердити , що статалеві канати не підпадають під дію Закону "Про санкції" , чи є сталеві канати , товаром який не має заміщення? Яке підтвердження ,необхідно отримати від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України? Чи може наше підприємство , приймати участь у закупівлях, поставляти товар ,а саме сталеві канати, з Російської Федерації ,не порушуючи Законодавство України ?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json