Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
24.11.2016
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Згідно ч.1 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі» у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов'язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Згідно розділу ІІІ наказу від 17.03.2016 № 454 «Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі» визначення предмета закупівлі робіт здійснюється замовником згідно з пунктом 22 частини першої статті 1 Закону за об'єктами будівництва та з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 “Правила визначення вартості будівництва”… із зазначенням у дужках предмета закупівлі відповідно до показників другої – п'ятої цифр Єдиного закупівельного словника. Питання: за яким показником необхідно підсумовувати суми договорів при закупівлі робіт (для розміщення звіту про укладені договори)? за об'єктом будівництва чи за показником Єдиного закупівельного словника? Якщо за показником Єдиного закупівельного словника, то за якою цифрою? другою – п'ятою або за окремо другою, третьою, четвертою, п'ятою?
Відповідь
23.11.2016
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
В установі на початку 2016 року було куплено бензин на суму 180 грн. В жовтні договір по цьому бензинові було розірвано в звязку зі зміною назви юридичної особи з якою було укладено договір. Використано було коштів до того як розірвали договір на бензин в сумі 103 тис. грн. Виникає питання як бути з 77 тис. грн по яким планується іще два договори на поставку бензин - чи можна їх вважати новими предметами закупівлі в звязку з укладеннями цих договрів в цьому році, так як суму на бензин було заплановано на початку року. І чи потрібно по цим договорам вносити звіти в електронну систему закупівель та заново планувати ?
Відповідь
22.11.2016
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
п. 4) ч.2 ст. 35 ЗУ "Про публічні закупівлі" - якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Якщо тендер був двічі відмінено по абз. 6 ч.1 ст 31 ЗУ - відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з цим Законом, а саме в першому тендері відхилині всі пропозиції, а вдругому тендері відхилино два переможця, чи має право замовник застосувати переговорну процедуру?
Відповідь
22.11.2016
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Замовником було направлено запрошення на участь у переговорній процедурі.На дату проведення переговорів учасник надав лист, у якому просить перенести проведення переговорів на іншу дату та направити щодо цього повідомлення про намір перенести/скасувати вказану закупівлю письмово. Підкажіть будь-ласка, які мають бути дії Замовника у цій ситуації?
Відповідь
20.11.2016
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Доброго дня! Прохання подовжити териіни (хоча б до 5 днів) публікації звіту про укладені договори, щодо закупівель від 50 тис. до 200 тис. гривень., оскільки практично виконати цю вимогу закону досить складно.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json