Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.11.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2158 / 2183
Проводилась відкриті торги з особливостями на закупівлю генератора на 230000,00 гривень, вийшов один учасник, якого було відхилено через невідповідність технічній специфікації. Які подальші дії замовника?
Відповідь
18.11.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2436 / 2402
Комунальне підприємство «Дачненський сількомунгосп» (ЕДРПОУ 32353038) відносило себе до наступної категорії замовників: Державне або комунальне підприємство, яке не належить до замовників. Плануємо закупити причеп (очікувана вартість 300 тис. грн.) за бюджетні кошти, які виділені сільською радою, що є Засновником підприємства. При створенні строки плану немає типу процедури: відкриті торги з особливостями. Звернулись за поясненням на площадку ДЗО та отримали відповідь, що нами невірно визначено категорію замовника відповідно до Закону. Питання: до якої категорії замовників ми відносимся, якщо проводиться закупівля на суму 300 тис. грн. за бюджетні кошти, виділені сільською радою (Засновником підприємства)?
Відповідь
16.11.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2206 / 2189
Добрий день. Якщо закупівля робіт (відкриті торги) була здійснення у 2021 р. згідно Закону, а в даний час у Замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт. Чи може Замовник скористатись п. 13 п.п 8 Особливостей (затверджених постановою КМУ від 12.10 2022 р. № 1178) та укласти договоdір без застосування відкритих торгів (Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі).
Відповідь
14.11.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2991 / 3001
Прошу допомогти в наступних питаннях. 1. Закупівля генераторів. Перелік товарів з підтвердженим ступенеи локалізації має містити інформацію про виробника генераторів, а не учасника закупівлі. Тобто при вимозі в тендерній документації надання довідки про включення товару до переліку локалізовани учасник надає інформацію саме про виробника? Відкриті торги не відбулись з причини відсутності учасника. Замовник має право укласти прямий договір з учасником із подальшим оприлюдненням звіту про укладений договір. В такому випадку звіт про виконання договору із калькуляцією по локалізованому товару оприлюднюється? 2. За договорами, укладеними у грудні 2021 - січні 2022 за результатами застосування відкритих торгів згідно ЗУ "Про публічні закупівлі" можна застосовувати норму щодо продовження строку їх дії на 20% на початок 2023 року на час проведення відкритих торгів за Постановою № 1178 (договори містять відповідну норму щодо зміни істотної умови договору)?
Відповідь
09.11.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2139 / 2132
З метою недопущення порушень Постанови № 1178, просимо сприяти вирішенню питання щодо розблокування онлайн- платформи електронної системи закупівель Prozorro та надання можливості для ІСТЕ СБУ здійснювати придбання товарів, робіт і послуг, шляхом проведення процедур відкриті торги / використання електронного каталогу в системі Prozorro.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2