Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
26.01.2021
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Добрий день.Ми, комунальний заклад,провели відкриті торги по газопостачанню.Перемогла компанія, в якої була занижена ціна, в порівнянні з іншими організаціями. Всі вимоги та документи відповідають тендерній документації.В результатібув укладений договір.Після чого протягом тижня нам надійшло 3 додаткових угод,кожна з них зі збільшенням ціни не більш ніж на 10% та з висновками торгово-промислової палати.Проте сумарно від первоначальної ціни договору збільшення відбулося на 32%.На даний час, в порівнянні з фактичним використанням газу в 2020році обємів не вистачає на один осінній місяць. 1)Чи маємо ми право не підписувавти додаткові угоди на підвищення ціни? 2)Що робити у разі такого маніпулювання ціною на газ?
Відповідь
26.01.2021
Запитання      Тема: Інше
Дякуємо за відповідь на запит 75/2021, але вона не відповідає на запит по суті. Наприклад, 10.12.2020 р. оприлюднено повідомлення про намір укласти договір з переможцем. Отримання товару (електроенергія) починається з 01.01.2021 р., а договір підписано 04.01.2021 р.. Тобто отримання товару/послуг починається раніше за укладання договору. Чи виникає у такому разі відповідальність за порушення відповідно до пункта 2 статті 44 Закону "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
26.01.2021
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброго дня, підкажіть будь ласка, з 01 січня 2021 року,газова установа, постачає газ у наші підрозділи, але договір зданою установою ще не був заключений на 2021 рік, 22 січня ми оголосили закупівлю на природний газ, в лютому місяці вона має завершитись, якщо учасники подадуть свої пропозиції, сума на природний газ на рік перевищкє 50 тис. грн., тому закупівля спрощена, на даний час, газова установа хоче розрахунок за січень місяць, оскільки вони постачали газ, чи можемо ми укласти з даною установою, прямий договір без використання електронних закупівель, щоб з ними розрахуватися? Або, який можливий правильний вихід з цієї ситуації?
Відповідь
26.01.2021
Запитання      Тема: Інше
Договір про закупівлю не виконано , відповідно оплата не здійснювалась та сума виконання договору становить 0,00 грн. Також, договір не розірвано. Проходять судові засідання: - про визнання недійсним рішення замовника, договору про закупівлю послуг; - про стягнення заборгованості за договором про надання послуги. На виконання Закону необхідно розмістити звіт про виконання договору, але електронна система закупівель не передбачає розміщення вищенаведеного випадку виконання договору. Як замовнику в цьому випадку розмістити звіт про виконання договору???
Відповідь
26.01.2021
Запитання      Тема: Тендерна документація
Замовник є платником ПДВ. Оголошується закупівля товарів, які будуть безоплатно передані фізичним особам(не платникам ПДВ). Чи є дискримінаційною вимога в тендерній документації про обов'язковість учасника закупівлі бути платником ПДВ.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json