Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
24.05.2023
Запитання      Тема: Відкриті торги
У 2023 році заплановано закупити розробку Пкд на нове будівництво громадської будівлі у сумі 500 тис.грн. кекв 3122, вартість буде включено до зведеного кошторисного розрахунку вартості обʼєкта будівництва. У 2024 році - проведення будівельних робіт, очікувана вартість будівництва 20 млн. Питання: закупівлю ПКД у 2023р. проводити за процедурою ВТ чи це буде прямий договір, бо вартість до 1,5 млн. ? Дякую.
Відповідь
21.06.2023
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня. Подаючи тендерну пропозицію через електронний майданчик, учасник повинен здійснити підписання всієї пропозиції в цілому, тобто накласти кеп/уеп (що відповідає Наказу 1082). Відповідно до пункту 32 частини 1 статті 1 Закон України "Про публічні закупівлі" тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник процедури закупівлі подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації. Тендерні пропозиції відповідно до Закону подаються до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Документи, які учасник завантажує на усунення встановлених замовником недоліків не є тендерною пропозицією. Враховуючи норми, що містяться в Постанові № 1178, яка затвердила Особливості про здійснення закупівель, чи можна в такому випадку надати учаснику 24 години на виправлення невідповідностей, якщо учасник при поданні тендерної пропозиції не наклав в цілому кеп\уеп? Адже фактично така тендерна пропозиція взагалі вважається не поданою.
Відповідь
24.11.2023
Запитання      Тема: Відкриті торги
Замовником оголошено закупівлю товару - ноутбуки за процедурою відкриті торги з особливостями. Тендерною документацією визначені певні характеристики предмета закупівлі. У складі тендерної пропозиції учасник, якого визнано переможцем, запропонував одну модель товару, яка відповідає технічним вимогам, але виявилось, що даної моделі вже немає на складі. Тому переможець надіслав листа і запропонував іншу модель з характеристиками, які не є гіршими за запропоновану і відповідають вимогам тендерній документації (технічні вимоги до предмету закупівлі). Оскільки договір ще на етапі підписання сторонами, чи не буде порушенням, якщо модель , зазначена у складі тендерної пропозиції учасника - переможця буде різнитись з моделлю, зазначеною у специфікації, яка є додатком до договору?
Відповідь
29.03.2023
Запитання      Тема: Відкриті торги
1) Тендерною документацією передбачено, що на підтвердження технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, учасник у складі пропозиції має надати: договірна ціна; пояснювальна записка; локальний кошторис; відомість ресурсів; розрахунки загальновиробничих та адміністративних витрат; розрахунок вартості експлуатації машин та механізмів. Проте в наданій пропозиції відсутній один розрахунок, а саме розрахунок загальновиробничих та адміністративних витрат. Враховуючи зазначене чи може замовник надати 24 години на виправлення даного порушення, чи це одразу відхилення пропозиції бо відсутній один з розрахунків, що відноситься до технічних характеристик предмету закупівлі? 2) В дефектному акті опублікованому замовником до тендерної документації вказано 65 позицій, у дефектному акті наданому учасником у пропозиції відсутня одна позиція, і ця ж позиція не врахована учасником в кошторисних розрахунках. Враховуючи зазначене чи може замовник надати 24 години на виправлення даного порушення, чи це одразу відхилення пропозиції ? 3) В дефектному акті опублікованому замовником до тендерної документації є позиція «шпаклювання простих фасадів…», у дефектному акті наданому учасником пропозиції «шпаклювання простих фасадів…» відсутня, проте з’явилась нова позиція «штукатурення розчином….», при цьому об’єм (кількість) відповідає вимогам що зазначено замовником в дефектному акті під час публікації закупівлі. Враховуючи зазначене чи може замовник надати 24 години на виправлення даного порушення, чи це одразу відхилення пропозиції ?
Відповідь
06.04.2023
Запитання      Тема: Відкриті торги
За результатами проведених торгів у 2021 році, було укладено трирічний договір на реконструкцію дороги, роботи були призупинені в результаті обставин непереборної сили, спричинених військовою агресією російської федерації та змінами законодавства, які обмежили оплату виконаних робіт Державною казначейською службою. У 2023 році обмеження на проведенні оплати капітального будівництва було скасоване та з’явилася можливість оплачувати виконані роботи, а підрядник підтвердив свої наміри виконувати договірні зобов’язання за договором. Але, враховуючі те, що ціни на матеріально-технічні ресурси зросли в декілька разів та виникла необхідність у заміні деяких технічних рішень, замовником було проведено додаткову експертизу. Тому підрядник просить переглянути суму багаторічного тендерного договору у бік збільшення договірної ціни. Питання, яким чином це можливо провести в межах законодавства?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json