Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.12.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1265 / 1276
Доброго дня. Питання наступного характеру: Чи має право Учасник процедури закупівлі дозавантажити документи протягом 24 годин (на виконання вимоги Замовника), які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам або стосуються права підпису пропозиції, які НЕ БУЛО подано разом із пропозицією?? Чи він має право виправити помилки тільки в поданих документах. Прошу надати конкретизовану відповідь, адже виходячі з норм Закону про закупівлі, дане питання повністю не висвітлене.
Відповідь
02.12.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1233 / 1245
Доброго дня! Підкажіть будь ласка. Процедура закупівлі UA-2019-08-13-000423-c Замовником внесено кваліфікаційні умови до тендерної документації, а саме: надання учасниками - Інформаційна довідка з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, яка засвідчує, що учасника не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері державних закупівель корупційного правопорушення. - Інформаційна довідка з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, сформована в електронній формі, відтворена на папері, у відсканованому вигляді, яка підтверджує, що юридичну особу, яка є учасником, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. Переможцем даного аукціону обрано учасника, який надав вищезазначені документи у довільній формі за власним підписом. Отже питання - чи не порушено замовником норми чинного законодавства внаслідок прийняття пропозиції учасника та укладання договору поставки?
Відповідь
27.11.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1163 / 1192
Якщо завантажили не вірне рішення про намір укласти договір чи можно його замінити
Відповідь
26.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1277 / 1362
Доброго дня, підскажіть будь дласка, як бути в такій ситуації, нами проведено відкриті торги на закупівлю: Набір реагентів для імуноферментного визначення концентрації фактора некрозу пухлин-альфа Набір реагентів для імуноферментного визначення концентрації альфа-інтерферону реагентів для імуноферментного визначення концентрації Інтерлейкіну 6 Набір реагентів для імуноферментного визначення концентрації Інтерлейкіну 2 учасник, який переміг в тендері пропонує дані товари фірми АТ "Вектор -БЕСТ" Російська Федерація. Відповідно до переліку товарів, які заборонені на ввезення з РФ, реактиви відсутні. Відповідно п. 2 Рішення Ради національної безпеки і оборони України є додатки з переліком юридичних та фізичних осіб до яких застосовані санкції, АТ "Вектор -БЕСТ" в даних переліках відсутня. Підскажіть будь ласка, як бути в цій ситуації?? і чи є аналоги Українського виробництва??
Відповідь
23.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1183 / 1259
Законом дозволяється виправити помилку відносно кваліфікаційного критерію, але в ч. 16 ст. 29 вказано "Якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника ВИЯВЛЕНО НЕВІДПОВІДНОСТІ В ІНФОРМАЦІЇ та/або ДОКУМЕНТАХ, ЩО ПОДАНІ учасником У ТЕНДЕРНІЙ ПРОПОЗИЦІЇ та/або подання яких вимагалось тендерною документацією". Тобто мова йде про документи та інформацію які/яку було подано. Також другий абзац цієї частини говорить "Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення НЕВІДПОВІДНОСТЕЙ В ІНФОРМАЦІЇ ТА/АБО ДОКУМЕНТАХ", тобто мова не йде про те що в повідомленні можна вимагати дозавантаження ненаданих документів. А в останньому абзаці сказано "Замовник не може розміщувати щодо одного й того ж учасника процедури закупівлі більш ніж один раз повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, ЩО ПОДАНІ УЧАСНИКОМ У ТЕНДЕРНІЙ ПРОПОЗИЦІЇ.... ". Також абз. 5 п. 1 ч. 1 ст. 31 говорить, Замовник відхиляє тендерну пропозицію у разі, якщо: 1) учасник процедури закупівлі: НЕ ВИПРАВИВ виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій НЕВІДПОВІДНОСТІ в інформації та/або документах, ЩО ПОДАНІ НИМ У СВОЇЙ ТЕНДЕРНІЙ ПРОПОЗИЦІЇ, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей". Можу зробити висновок, що закон не дозволяє вимагати дозавантаження відсутніх документів/інформації!? Прошу надати відповідь з цього питання!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2