Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.12.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6117 / 5910
Доброго дня. Відповідно до ст.35 Закону переговорна процедура застосовується Замовником у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Відповідно до ст.8 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) просимо надати відповіді на наступні запитання: 1. Чи повинні закупівлі, які два рази не відбулися через відсутність достатньої кількості учасників, відповідати один одному в частині предмету закупівлі, технічним і якісним характеристикам, а також вимоги до учасників? 2. Чи потрібно, при проведенні вже переговорної процедури закупівлі, вимагати від учасника надати всі документи та довідки які були визначенні тендерною документацією за попередніми двома закупівлі, а саме по ст.16 та ст.17 Закону? Оскільки ст.35 Закону не передбачає надання Переможцем документів передбачених ст.17 Закону. Дякуємо.
Відповідь
18.12.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4948 / 4705
відміняли відкриті торги двічі, тепер хочемо провести ппз.Чи потрібно вимагати довідки відповідно до ст.17?,Довідку з МВС та податкової?
Відповідь
23.11.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4406 / 4198
Аналізуючи виконання ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі», (далі – Закону) зіштовхнувся з такими проблемами, щодо контролю виконання своєчасного надання переможцями закупівлі документів, які визначені абзацом 2 п. 3 Ст. 17 Закону (Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті). Для збільшення контролю виконання цієї норми Закону хочу використати норми Цивільного кодексу України (далі – ЦКУ). А саме, п.2 Ст. 255 ЦКУ (Письмові заяви та повідомлення, здані до установи зв'язку до закінчення останнього дня строку, вважаються такими, що здані своєчасно) та п. 1 Ст. 253 ЦКУ (Перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано його початок). Тобто прописати в тендерній документації наступні умови - «Переможець закупівлі відповідно до п. 1 Ст. 253 ЦКУ повинен завантажити на веб-портал Уповноваженого органу документи, які передбачені абзацом 2 п. 3 Ст. 17 Закону або направити їх поштою відповідно до п.2 Ст. 255 ЦКУ, при цьому завантаживши на веб-порталі Уповноваженого органу підтвердження відправки, у термін, який визначений абзаом 2 п. 3 Ст. 17 Закону. В іншому випадку замовник відхиляє пропозицію переможця процедури закупівлі та переходить до розгляду пропозиції наступного учасника. З вищевикладеного виникають питання, якщо виконати такі умови, чи не буде це дискримінацію для учасників закупівлі? Щиро дякую за пораду і допомогу
Відповідь
17.10.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4554 / 4482
Оголошено відкрити торги згідно тендерної документації учасники закупівель у складі пропозиції обов’язково повинні надати оригінал гарантійного листа виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) або представника, дилера, дистриб'ютора, уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки запропонованого товару, який є предметом закупівлі цих торгів у кількості, зі строками придатності та в терміни, визначені тендерною документацією та тендерною пропозицією учасника торгів. Вразі, якщо одночасно у торгах участь приймає виробник товару та його представник та надає гарантійний лист від того ж самого виробника продукції, який приймає участь самостійно, то під час кваліфікації пропорцій Замовником може буте розцінене дане, як порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів)? Також просимо надати відповідь вразі, якщо при перевірці Антимонопольним комітетом Україні певної закупівлі одночасно приймав участь виробник товару та його представник та надає гарантійний лист від того ж самого виробника продукції, який приймає участь самостійно в даних торгах, чи може бути розцінене, це як порушення передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів)?
Відповідь
09.10.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4602 / 4512
ФОП «Сичова Ганна Сергіївна» як учасник торгів, що проводяться згідно Закону України «Про публічні закупівлі» висловлює Вам повагу та просить надати відповідь на наступні запитання. Оголошено відкрити торги згідно тендерної документації учасники закупівель у складі пропозиції обов’язково повинні надати оригінал гарантійного листа виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) або представника, дилера, дистриб'ютора, уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки запропонованого товару, який є предметом закупівлі цих торгів у кількості, зі строками придатності та в терміни, визначені тендерною документацією та тендерною пропозицією учасника торгів. Вразі, якщо одночасно у торгах участь приймає виробник товару та його представник та надає гарантійний лист від того ж самого виробника продукції, який приймає участь самостійно, то під час кваліфікації пропорцій Замовником може буте розцінене дане, як порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів)? Також просимо надати відповідь вразі, якщо при перевірці Антимонопольним комітетом Україні певної закупівлі одночасно приймав участь виробник товару та його представник та надає гарантійний лист від того ж самого виробника продукції, який приймає участь самостійно в даних торгах, чи може бути розцінене, це як порушення передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2