Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.12.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7778 / 7645
Два рази не відбулись Відкриті торги на електропостачання на 2019р. (Очікувана вартість закупівлі 600 000 грн., обсяги постачання 300 000 кВт). ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕГОВОРНОЇ ПРОЦЕДУРИ. Після отримання тарифів на Електропостачання, з заявленим обсягом 300 000 кВт, вартість закупівлі по переговорній процедурі перевищує вартість (602 130 грн.) яка була заявлена в відкритих торгах. ЧИ МОЖЛИВО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕГОВОРНОЇ ПРОЦЕДУРИ НА БІЛЬШУ ВАРТІСТЬ ТА ОБ'ЄМИ ЧИМ БУЛО ЗАЯВЛЕНО У ВІДКРИТИХ ТОРГАХ ??? Дякую!
Відповідь
20.12.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7564 / 7457
Замовник проводив процедуру закупівлі обладнання шляхом оголошення відкритих торгів, на які не отримали заявок учасників. Повторна процедура закупівлі шляхом оголошення відкритих торгів також не відбулась. Замовник має намір провести закупівлю шляхом проведення переговорної процедури. Так як поточний рік закінчується, то чи може Замовник оголосити переговорну процедуру закупівлі в 2018 р., а укласти договір на постачання товару та отримати товар і розрахуватись за нього в наступному 2019 р.???
Відповідь
30.11.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5927 / 5890
Якщо було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників і друга відміна відбулась на початку року (наприклад 04.01.), чи можна проводити переговорну процедуру після цих двох відмін? Дякую.
Відповідь
16.11.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
8687 / 8412
Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. У зв’язку з тривалим терміном проведення попередніх двох процедур Замовнику необхідно змінити в календарному плані виконання робіт (додаток до договору) та технічному завданні на переговорну процедуру терміни виконання робіт. Предмет закупівлі, його технічні, якісні характеристики, а також вимоги до учасника замовником змінено не було. Змінено тільки строки виконання робіт. Чи можемо в нашому випадку провести переговорну процедуру закупівель? Дуже дякуємо за відповідь.
Відповідь
04.11.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6788 / 6708
Замовник вирішує застосувати переговорну процедуру на підставі п.4 ч.2 ст.35 - двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників. Чи можна змінювати ціну, яка була зазначена у тендерній документації під час проведення процедури відкритих торгів, у бік збільшення чи у бік зменшення?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2