Календар подій

27
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1 / 2
Інформація про наявність/ відсутність податкового боргу змінюється щоденно, у зв’язку з цим просимо повідомити: на яку дату у учасника не повинно бути боргу -–на дату складання пропозиції, або на дату подання пропозиції, або на дату оцінки пропозиції? (в листах Уповноваженого органу така інформація відсутня).
Відповідь
19.10.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
1 / 4
Пунктом 22 статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що рішення органу оскарження набирають чинності з дня їх прийняття та є обов’язковими для виконання замовниками, особами, яких вони стосуються. Якщо рішення органу оскарження, прийняте за результатами розгляду органу оскарження, не було оскаржене до суду, таке рішення має бути виконано не пізніше 30 днів з дня його прийняття органом оскарження. В свою чергу, у вищезазначеному пункті відсутня інформація щодо стану процедури Закупівлі у випадку якщо рішення органу оскарження, прийняте за результатами розгляду органу оскарження було оскаржене у суді. З огляду на вищевикладене, прошу надати консультацію з питань закупівель, а саме: «Чи зупиняється процедура закупівлі у випадку, якщо учасник оскаржить у суді рішення органу оскарження, прийняте за результатами розгляду органу оскарження?»
Відповідь
19.10.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1 / 0
Чи буде порушенням Закону України "Про публічні закупівлі", якщо здійснити придбання послуги (закупівля до 50 тис. грн.)на підставі УГОДИ про надання послуг, замість ДОГОВОРУ про надання послуг з подальшим оприлюдненням звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електроної системи закупівель?
Відповідь
19.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
0 / 0
ТОВ "Кайрос груп Україна" пропонує пройти платне навчання уповноваженої особи на проведення торгів з начеб то видачею сертифікату. Питання: вони самі мають якусь підставу для проведення таких навчань( акредитацію, сертифікат чи дозвіл)? у них по видах діяльності не зазначено проведення освітніх заходів? Основний: 69.10 Діяльність у сфері права (основний) Інші: 71.12 Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах 47.99 Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами 47.74 Роздрібна торгівля медичними й ортопедичними товарами в спеціалізованих магазинах 47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах 46.18 Діяльність посередників, що спеціалізуються в торгівлі іншими товарами 70.22 Консультування з питань комерційної діяльності й керування 69.20 Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування
Відповідь
16.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4 / 3
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖОЛОБИ СОЛОР ЕНЕРДЖІ" займається виробництвом електричної енергії з відновлювальної енергетики, зокрема енергії сонця. Підпрємством отримало ліцензію на виробництво електричної енергії, заключено Договір з постачання електричної енергії з ДП «Гарантований покупець» Відповідно до пункту 3 ч.2 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» діяльність в окремих сферах господарювання це діяльність, що здійснюється в одній або декількох із таких сфер: 3) забезпечення виробництва, передачі, розподілу, купівлі-продажу, постачання електричної енергії споживачам, диспетчерське управління та забезпечення відпуску електричної енергії до/з системи передачі/розподілу та забезпечення функціонування ринку електричної енергії "на добу наперед" і внутрішньодобового ринку електричної енергії та балансуючий ринок електричної енергії та організація купівлі-продажу електричної енергії на цих ринках. Чи підпадає діяльність підприємства під визначення Закону, враховуючи, що виробництво електричної енергії здійснюватися з альтернативних джерел енергії (сонячна електростанція) та передавається за договором купівлі-продажу ДП «Гарантований покупець» без постачання такої електроенергії споживачам, та без використання функціоналу ринку електричної енергії "на добу наперед" і внутрішньодобового ринку електричної енергії? Просимо Вас надати роз’яснення чи потрібно проводити публічні закупівлі на товари та послуги якщо вартість предмета закупівлі товарів, послуг дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт - 5 мільйонів гривень.
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json