Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
25.08.2022
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
У відповіді на запит ТОВ «ГАЗ.УА» 891/2022 (https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=a1e86296-1862-4ded-bd42-e0f2183bb05b&lang=uk-UA) Міністерством економіки було надано посилання на лист від 24.11.2020 № 3304-04/69987-06 “Щодо укладення, виконання, змін та розірвання договору про закупівлю” (https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F69987-06), із зазначенням, що в ньому міститься відповідь на питання ТОВ «ГАЗ.УА», що було поставлено у запиті 891/2022. В ході аналізу вказаного листа, ТОВ «ГАЗ.УА» не знайшло відповіді на питання, поставлені у запиті 891/2022. Лист від 24.11.2020 № 3304-04/69987-06 «Щодо укладення, виконання, змін та розірвання договору про закупівлю» не містить роз’яснення щодо певного ринку, який може виступати орієнтиром (iндикатором) для укладення правочинів. Також, у відповіді на запит ТОВ «ГАЗ.УА» 891/2022, Мінекономіки зазначило, що розгляд звернень споживачів та надання роз’яснення з питань застосування нормативно-правових актів НКРЕКП покладено на Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг як Регулятора. Проте у запиті ТОВ «ГАЗ.УА» 891/2022 не міститься жодних питань щодо застосування нормативно-правових актів НКРЕКП, а відтак, підстав для звернення до НКРЕКП з питань, зазначених у звернені ТОВ «ГАЗ.УА» 891/2022, не вбачається. З огляду на окреслене вище просимо надати чітку та вичерпну відповідь на питання, що були поставлені у зверненні ТОВ «ГАЗ.УА» 891/2022, а саме: «який ринок електричної енергії можна вважати орієнтиром (індикатором) для укладення правочинів (укладення Договорів про постачання електричної енергії, зміни ціна за одиницю товару у таких договорах відповідно до норм п. 2 ч. 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» тощо) щодо купівлі-продажу електричної енергiї ?». Просимо надати роз’яснення щодо порушених у цьому зверненні питань відповідно до чинних нормативно-правових актів щодо звернення громадян. Додаток: Заява ТОВ «ГАЗ.УА» № 01/МЕ від 11.08.2022 р.
Відповідь
21.08.2022
Запитання      Тема: Інше
Я сделал бустерну дозу вакцины как и когда можно будет получить выплату за бустерну дозу
Відповідь
19.08.2022
Запитання      Тема: Інше
Я ВПО, хотіла звільнитися з роботи,в центрі зайнятості відмова,т.я.13.07.виповнилося 60 років.Як це зробити,працювала ДП Артемсвль м.Соледар.Зараз мешкаю у м.Дніпро.
Відповідь
17.08.2022
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Ситуація наступна: закуповуються лікарські засоби комунальним некомерційним підприємством за рахунок коштів, отриманих в результаті виконання договорів, укладених з Національною службою здоров’я. Відповідно до статті 1. «Визначення термінів» Закону України «Про ціни і ціноутворення» від 21 червня 2012 року № 5007-VI: 1). ціна - виражений у грошовій формі еквівалент одиниці товару; 2).гранична ціна - максимально або мінімально допустимий рівень ціни, який може застосовуватися суб’єктом господарювання; 3). постачальницько-збутова надбавка (постачальницька винагорода) - сума витрат суб’єкта господарювання, що пов’язані з обігом товару та здійснюються в процесі його продажу (реалізації) під час надходження від виробника (постачальника) на відповідний товарний ринок, та прибутку. Гранична постачальницько-збутова надбавка є її максимально допустимим рівнем, який повинен враховуватися суб’єктом господарювання, що здійснює оптову торгівлю, під час встановлення ціни товару. При формуванні ціни враховується норма Постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2008 року № 955 « Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби»: установити на лікарські засоби, включені до Національного переліку основних лікарських засобів (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів), граничні постачальницько-збутові надбавки не вище ніж 10 відсотків, що нараховуються до оптово-відпускної ціни з урахуванням податків та зборів. В ціновій пропозиції є колонка ціна за одиницю товару, без ПДВ грн.. яка вже повинна враховувати 10 % надбавку. Одиниці виміру товару – ампули. Замовник рахує: Вартість 1 ампули з надбавкою 10 % магнію сульфат= 38,48 грн. за уп. / 10 ампул в упаковці*1,1 (10% макс. надбавка) = 4,2328 грн., округлюємо = 4,23 грн. Учасник рахує: Вартість 1 ампули магнію сульфат = 38,48 грн./ 10 ампул= 3, 848 грн. за ампулу без ПДВ, округлюють одразу = 3,85 грн. за од. без ПДВ Вартість 1 ампули магнію сульфат з надбавкою 10 % = 3,85 грн. *1,1 (10% макс.надбавка) = 4,235 грн = 4,24 грн. Тобто, Учасник, для заповнення колонки з назвою: «Ціна за одиницю товару, грн., без ПДВ» провів округлення ціни двічі. Питання: 1. Хто порахував вірно Замовник чи Учасник, враховуючи вимоги цінової пропозиції? 2. Який нормативно-правовий документ регламентує математичні правила/правила нарахування надбавок – алгоритм? 3. Чи є нормативно-правовий документ, в якому зазначено яким чином, скільки разів відбувається заокруглення ціни ? Якщо так-зазначте. Дякую!
Відповідь
16.08.2022
Запитання      Тема: Інше
Добрий день! Підкажіть будь ласка, замовником було заключений прямий договір по 169 постанові, у ході виконання робіт виникла необхідність у додаткових коштах, на роботи які не були передбачені початковим проектом. Чи можливо підписати додактову угоду спираючись на статтю 40 пункт 5?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json