Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.02.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1785 / 1742
Добрий день. Наш заклад провів процедуру відкритих торгів щодо закупівлі газу (UA-2019-12-02-001180-b) Процедуру розпочато 02.12.2019 року, тому в оголошенні були прописані сроки поставки товару 3 01.01.2020 року по 31.12.2020 року. Договір повинен був бути від 31.12.2019 року. Строки всі витримані. 30.12.2019 року була скарга від учасника, яка була прийнята до органу оскарження. Рішенням АКМУ 27.01.2020 року було прийнято рішення про відхилення скарги, тому договір був заключений 30.01.2020 року і в договорі прописано що договір дійсний з моменту підписання до 31.12.2020 року. Чи вважається помилкою те, що в звіті про закупівлю сроки поставки товару з 01.01.2020 року, а в договорі з моменту підписання договору, тому що сроки були призупинені, у зв'язку зі скаргою? Дякую
Відповідь
16.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1784 / 1774
Доброго дня! Помилково в річному плані відкритих торгів вказали код КЕКВ 2210, по кошторису кошти КЕКВ 3110, сума комплекту більше 6000 грн. Переможець визначений, договір ще не завантажений.Як вийти з даної ситуації? Можливо зробити протокол уточнень річного плану? Чи є покарання за такий випадок?
Відповідь
09.01.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1784 / 1749
14 листопада 2019 року нами було оголошено відкриті торги щодо закупівлі постачання електричної енергії. 09 грудня 2019 року відділом освіти було кваліфіковано переможця. Відповідно до частини 2 статті 32 ЗУ "Про публічні закупівлі" договір може бути укладеним не раніше як 10 днів з моменту оприлюднення повідомлення про намір укласти договір та не пізніше як через 20 днів. Відповідно до абзацу 2 частини 2 статті 18 ЗУ "Про публічні закупівлі", "Скарги, що стосуються прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки пропозицій учасників, подаються протягом 10 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, але до дня укладення договору про закупівлю.". Тобто 10 днів дається для оскарження рішення дій, або бездіяльності замовника. А отже, замовник фактично може знати свого постачальника максимум за 10 днів до укладення договору (або враховуючи період оскарження за 20 днів до укладення договору). Підпункту 6.1.3. пункту 6.1. розділу VI ПРАВИЛ роздрібного ринку електричної енергії затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 "Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії" передбачено, що для зміни постачальника та уникнення штрафних санкцій " споживач повинен повідомити нового електропостачальника про намір укласти з ним договір про постачання електричної енергії споживачу за 21 календарний день до дати закінчення терміну (строку) дії чинного договору". З урахуванням вищевикладеного виникають суперечності між постановою НКРЕКП та Законом України "Про публічні закупівлі", відповідно розподільники електричної енергії відмовляють у зміні постачальника електричної енергії так як повідомлення подано менше як за 21 день, тоді у споживача немає іншого виходу як порушувати "ЗУ Про публічні закупівлі" і укладати прямі договора на постачання електричної енергії на один місяць для вчасного попередження розподільника. Також розподільники відмовляють (в нашому випадку) у зв'язку із наявною заборгованістю. Коли почали виясняти ситуацію розподільник говорить, що помилкового відмовив а посеред місяця змінити постачальника неможливо. Поясніть будь ласка як діяти в таких ситуаціях і чим керуватись? Дякую.
Відповідь
19.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1782 / 1855
Доброго дня! Маю питання стосовно закупівель послуг з проживання та харчування,а саме : - чи може ФОП, який не має права власності на об'єкт пропонувати/здійснювати надання таких послуг Замовнику; -чи можливо надавати послуги проживання/харчування посередником у відкритих торгах /спрощена процедура?
Відповідь
19.03.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1775 / 1779
Проведення відкритих торгів замовником, якщо оголошення буде розміщено з 25 березня 2020р.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2