Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1739 / 1877
в 2020 році проовжено дію договору на закупівлю електричної енергії на період достатній для проведення зпроцедури закупівлі.Доведено кошторисні призначення 2021 р. сума збільшення договору не має перевищувати 20% від основного договору. При чому 20% розраховуються саме від остаточної суми договору з урахуванням всіх змін. Але цієї суми не вистачає для того щоб розрахуватися з постачальником.Чи можемо збільшити суму договору або провести переговорну з ним процедуру і повністю розрахуватись?
Відповідь
15.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1168 / 1150
Чи можна застосовувати ч.3 ст. 631 ЦК України. в договорах сума яких не перевищює 50 тис. грн. та укладаються вони без застосування електроної системи.
Відповідь
15.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1427 / 1572
Доброго дня! Виникла така ситуація: з 01.01.2021 р. наша організація автоматично перейшла до ПОНа. Загальна сума згідно кошторису на закупівлю електроенергії 307 тис.грн., з ПОНом ми укладаємо договір на суму 157608,00 грн. Питання: яку процедуру закупівлі проводити, щоб знайти постачальника електроенергії до кінця 2021 року? У річному плані закупівель на 20201 рік вказана процедура - відкриті торги?
Відповідь
14.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1311 / 1290
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи не суперечить законодавству з питань публічних закупівель складання річних планів закупівель до набуття чинності законом про державний бюджет на відповідний рік. Адже в новій редакції Закону про публічні закупівлі передбачено, що у річному плані закупівель наводиться інформація про розмір бюджетних призначень. А, як відомо, бюджетні призначення виникають лише після прийняття закону про державний бюджет. Надані в інформаційній панелі роз'яснення МЕРТ вочевидь були актуальними для попередньої редакції Закону, в якій стаття 4 (планування закупівель та інші передумови здійснення закупівель) не була так детально розписана, як це зроблено у чинному документі, і не містила згадки про бюджетні призначення. Заздалегідь вдячний!
Відповідь
14.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1121 / 1176
У підприємства, яке є Замовником в розумінні Закону, є потреба у закупівлі послуг з Проведення технічного обслуговування і/або ремонту автомобіля (-ів) Замовника з одночасним використанням при цьому запчастин та витратних матеріалів Виконавця(ДК 021:2015 - 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання). Річна потреба вартості таких послуг до 50 тисяч гривень. Чи може замовник закуповувати такі послуги складовою яких є витратні матеріали Виконавця(гальмівні диски та колодки, фільтра повітряні, масляні та фільтра салону, олива моторна, очисник спрей, тощо).
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2