Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.01.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2065 / 2075
Чи можна застосовувати у Договорі про закупівлю ч.3 ст. 631 ЦК України, якщо закупівля проводилась на підставі п. 11 Особливостей затверджених Постановою 1178 Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про Публічні закупівлі»( а саме без використання електронної системи закупівель)
Відповідь
31.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2065 / 2118
Коли очікувати виплату 6500 грн
Відповідь
31.01.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2065 / 2123
У звіті "Повідомлення про прийняття працівника на роботу", що було своєчасно здано до ДПС, знайдено помилку, а саме: у табличній частині у графі 4 "категорія особи" помилково вказано: 2-наймані працівники без трудової книжки. Як виправити дану помилку і відобразити правільні дані, а саме: 1- наймані працівники з трудовою книжкою?
Відповідь
11.11.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2064 / 2103
19.10.2022 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Згідно пункту 3 Особливостей замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), проводять закупівлі відповідно до Закону з урахуванням цих особливостей. Абзацом четвертим пункту 3-1 розділу X Закону, в редакції Закону № 1901-IX від 18.11.2021, передбачено, що на період дії встановленого Кабінетом Міністрів України карантину, відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", закупівля товарів (крім лікарських засобів, вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів, розхідних матеріалів для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 та медичних виробів для вакцинації від COVID-19, медичного обладнання для закладів охорони здоров’я, що надають допомогу пацієнтам, хворим на COVID-19, систем постачання медичних газів), робіт та послуг, пов’язаних з проектуванням та встановленням систем постачання медичних газів (у тому числі кисневих станцій, кріогенних ємностей, мереж централізованого киснепостачання та їх складових), а також інших послуг, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), здійснюється в порядку, встановленому цим Законом для спрощених закупівель. Оскільки, лист Мінекономіки від 20.10.2022 № 3323-04/70997-06 «Щодо собливостей здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» не містить інформацію про проведення, так званих, ковідних закупівель, тому просимо надати консультацію з приводу можливості проведення замовниками спрощених закупівель товарів (крім лікарських засобів, вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів, розхідних матеріалів для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 та медичних виробів для вакцинації від COVID-19, медичного обладнання для закладів охорони здоров’я, що надають допомогу пацієнтам, хворим на COVID-19, систем постачання медичних газів), робіт та послуг, пов’язаних з проектуванням та встановленням систем постачання медичних газів (у тому числі кисневих станцій, кріогенних ємностей, мереж централізованого киснепостачання та їх складових), а також інших послуг, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), в порядку, встановленому Законом, після 19.10.2022 року.
Відповідь
21.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2064 / 1931
Чи розповсюджується норма Закону 2352 зміни до статті 119 КЗпП України частина 3) на членів добровольчих формувань територіальної оборони
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2