Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.07.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4992 / 4599
Публічне акціонерне Товариство "Центренерго" Трипільська ТЕС, оголосило відкриті торги на сталеві канати UA-2018-06-22-000214-b, наше підприємсто є офіційним дилером АТ "БМК",м.Росія, планує прийняти участь у закупівлі. У тендерній документації до закупівлі вимагається надання документу: документ, виданий Міністерством економічного розвитку і торгівлі України з підтвердженням, що заміщення запропонованих Учасником товарів, робіт або послуг походженням з Російської Федерації іншими неможливе (у разі якщо Учасником запропоновано товари, роботи або послуги походженням з Російської Федерації); Чи можливо отримати такий документ виданий Міністерством економічного розвитку і торгівлі України про неможливе заміщення, для участі у закупівлі? . Особливо беручи до уваги, що у закупівлі вимагається нержавіючий сталевий канат,який не виробляється на території України.
Відповідь
27.06.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5324 / 5375
Доброго дня! Нашою установою були проведені Відкриті торги на закупівлю Медичних матеріалів, ідентифікатор закупівлі UA-2018-05-11-001975-a. При завантаженні договору на веб-портал Уповноваженого органу секретарем тендерного комітету була допущена технічна (механічна) помилка при виборі дати укладення договору. Договір був укладений 20 червня 2018 року, а помилково було зазначено, що дата укладення договору 21 червня 2018 року. Враховуючи відповіді МЕРТУ на запити 94/2016 та 82/2017, тендерний комітет прийняв рішення про виправлення цієї помилки шляхом оформлення та розміщення на веб-порталі Уповноваженого органу відповідного протоколу. Але Управління Державної казначейської служби України не приймає договір на реєстрацію, посилаючись на те, що частиною другою статті 7 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що звіт про результати проведення процедури закупівлі автоматично формується електронною системою закупівель та оприлюднюється протягом одного дня після оприлюднення замовником договору про закупівлю на веб-порталі Уповноваженого органу, і Законом не передбачено внесення змін до звіту про результати проведення процедури закупівлі. Таким чином, у зв’язку з тим, що у звіті зазначено, що дата укладання договору про закупівлю 21 червня 2018 року, Управління Державної казначейської служби України наполягає на тому, щоб дата укладання договору була змінена на 21 червня 2018 року. Але ж договір був укладений 20 червня 2018 року, відсканований та завантажений на веб-портал Уповноваженого органу, було зазначено, що договір дійсний з 20 червня 2018 року до 31 грудня 2018 року, помилка через неуважність була допущена лише при виборі дати укладення договору. Звертаємося до Вас, як до Уповноваженого органу, який здійснює регулювання та реалізує державну політику у сфері закупівель. Будь-ласка, надайте роз’яснення, як Замовнику діяти в подібних ситуаціях? Чи має Замовник право виправляти технічні (механічні) помилки, які допущені при заповнені форм документів на веб-порталі Уповноваженого органу, які призвели до помилок у звіті про результати проведення процедури закупівлі? Та яким чином це робити? Сподіваємось на чіткі відповіді на задані питання, а не лише на цитування норм чинного законодавства України. Система "Prozorro" не досконала, у Замовників виникає безліч питань та складнощів, розібратися з якими ніхто не допомагає. Заздалегідь вдячні за розуміння та відповідь.
Відповідь
14.06.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5736 / 5614
Добрий день ми провели закупівлю бензину відкриті торги UA-2018-04-10-001276-a 22 травня 2018 року ми підписали договір на постачання, а 06 червня нам надали листа запорізькой торгово промисловой палати і додаткову угоду на збільшення ціни на 10 відсотків що робити в такому випадку, ціна на азс менша чім додатковой угоді і заключені торгово промислової палати
Відповідь
11.06.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6575 / 6262
Доброго дня!Ми провели відкриті торги на закупівлю: “Капітальний ремонт фасаду будівлі будинку культури с.Нерубайське за адресою: вулиця Леніна 1, с.Нерубайське, Біляївський район, Одеська область.” (45453000-7 - капітальний ремонт і реставрація.Згідно переліку документів для підтвердження відповідності пропозиції учасника кваліфікаційним критеріям та іншим вимогам замовника, вимагалася довідка у довільній формі про досвід виконання учасником аналогічного договору згідно предмету закупівлі у 2015-2017 році, складена на фірмовому бланку учасника та копія цього договору. Учасник Надав довідку та копію аналогічного договору згідно предмету закупівлі, який укладений між ТОВ та ТОВ.Чи є причиною відхилення даного учасника те, що даний договір було укладено не з б'юджетною установою?
Відповідь
06.06.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
8802 / 8718
Нами було оголошено процедуру закупівлі (Відкриті торги) послуг з оздоровлення дітей (путівки до дитячих таборів). Процедура відбувалася за 4-ма лотами. Перший раз торги за всіма лотами не відбулися у зв'язку недостатньою кількістю учасників. Оголосили торги повторно, але при цьому по 1-му із лотів змінили вимоги до учасників. Торги також не відбулися через недостатню к-ть учасників. Оголосили торги втретє. Питання: чи могли ми оголосити торги втретє лише по 1-му лоту, а по решті - перейти до переговорної процедури? У разі якщо втретє торги відбудуться по одному із лотів, чи можемо ми по іншим перейти до переговорної процедури, чи повинні будемо оголошувати по решті лотах торги вчетверте?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2