Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
29.05.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня, прошу надати консультацію щодо проведення замовниками закупівель які містять інформацію для службового користування (ДСК), тобто чи проводиться дана закупівля у відповідності до Закону України "Про публічні закупівлі", якщо так то яким чином оприлюднюється інформація яка має гриф ДСК? як Учасники надають свої пропозиції в такому разі? Дякую.
Відповідь
26.05.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Перше питання! Якщо в річному плані закупівель сума вище 200 000 грн., але надходить заявка про придбання товару на суму менше 50 000 гривень,можливо укласти прямий договір без застосування електронної системи? Друге питання! Хто приймає рішення про проведення допорогової закупівлі: керівник закладу, тендерний комітет, робоча група тендерного комітету чи фахівець з державних закупівель (штатна одиниця)?
Відповідь
26.05.2017
Запитання      Тема: Виконання договору
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, якщо є діючий тендерний договір про покіс трави та збирання листя, обсяг робіт з покосу згідно договору виконаний, проте договір діє до виконання послуг зі збирання листя. Проте у нас виникла необхідність у здійсненні покосу трави. Чи можна у такому разі заключити новий прямий договір на покіс трави, якщо ще дія тендерного договору не закінчилась??
Відповідь
26.05.2017
Запитання      Тема: Інше
На питання щодо умов застосування підстави передбаченої п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (якщо предметом закупівлі є товари, що закуповуються для перепродажу третім особам, за умови, що замовник не займає монопольне (домінуюче) становище на ринку таких товарів та інші суб'єкти господарювання можуть вільно здійснювати їх продаж за тих самих умов, що і замовник) отримана консультація, що відповідь на питання міститься в листі від 31.03.2017 № 3302-06/10639-06 "Щодо випадків, на які не поширюється дія Закону України “Про публічні закупівлі”. Просимо повідомити яким саме розділом/абзацом вказаного листа керуватися у випадку закупівлі продукції для реалізації в закладах громадського харчування, у тому числі сировини для приготування страв?
Відповідь
25.05.2017
Запитання      Тема: Виконання договору
Чи потрібно проводити нову переговорну процедуру закупівлі по , якщо в організації з'явився об'єкт за новою адресою, при цьому в основновному договорі не змінюється сума договору та не міняються об'єми постачання? Можливо достатньо внести зміни тільки додатковою угодою?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json