Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.06.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5645 / 5512
Добрий день! На запит 569/2017 за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=d981d5cf-cabf-4815-ba1a-320901d19d9a&lang=uk-UA було надано відповідь наступного змісту: " Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на аналогічне звернення надано за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=0693e354-7673-4c48-b96c-358b39dc690e&lang=uk-UA ". Внаслідок чого просимо надати відповідь чи відповідає вимогам чинного законодавства у сфері публічних закупівель збільшення суми закупівлі після оголошення закупівлі за процедурою відкриті торги, що призведе до перевищення планової очікуваної вартості закупівлі, зазначеної у затвердженому річному плані закупівель?
Відповідь
21.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4717 / 4543
Відкриті торги було оголошено з ПДВ, у формі тендерної пропозиції наголошувалось на зазначенні Учасником ціни пропозиції з ПДВ. Система вибрала переможця - ФОП,який є платником єдиного податку. Якщо до вартості його пропозиції додати ПДВ, ціна буде перевищувати ціну пропозиції наступного Учасника, очікувану вартість закупівлі та планову суму по цій закупівлі. Кого обирати переможцем?
Відповідь
20.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4939 / 4667
Чи може замовник процедури закупівлі (відкриті торги) переглянути раніше ухвалене рішення про відхилення тендерної пропозиції учасника за наслідками розгляду вимоги (в порядку ч.3 ст.30 Закону України "Про публічні закупівлі"), в якій наведені обставини, що повністю спростовують підстави для відхилення пропозиції даного учасника?
Відповідь
04.06.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4543 / 4408
Доброго дня!Цікавить відповідь на наступні питання: 1 Замовник провів процедуру відкриті торги згідно річного плану та запланованої очікуваної вартості закупівлі на суму 700000 грн. Після завершення відкритих торгів був укладений договір на 680000 грн. Чи потрібно тепер вносити корективи до річного плану відносно очікуваної вартості закупівлі, тобто зменшити очікувану вартість закупівлі до 680000 грн? Дехто вважає, що потрібно після проведених процедур вносити корективи до річного плану, щоб вивільнити кошти для наступних закупівель. 2 Чи потрібно також вносити зміни до додатку до річного плану в очікувану вартість закупівлі після зменшення суми договору? Дякую!
Відповідь
01.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
4693 / 4407
Відповідно до Закону лоти визначаються замовником в межах єдиної процедури закупівлі. Замовником заплановано проведення відкритих торгів по трьох лотах на закупівлю товарів вартістю більш як 133 тис.євро. Річний план оприлюднено. Вартість Лоту №1 перевищує 133 тис.євро, вартість двох інших лотів складає відповідно 300 тис.грн. і 900 тис.грн. Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі -квітень 2017. Чи може замовник проводити відкриті торги з публікацією англійською мовою окремо по кожному лоту, а не в межах єдиної процедури закупівлі? Чи необхідно вносити зміни в річний план в частині початку проведення процедури закупівлі, оскільки тільки по одному лоту торги розпочато згідно з річним планом - у квітні. Торги по інших лотах на цей час не розпочато?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2