Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.09.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2938 / 2951
Звільнено з роботи директора Центру/голову тендерного комітету. В.о.директора є діючим заступником голови тендерного комітету.Згідно Положення, у разі відсутності голови комітету його обов’язки виконує секретар. Чи можна призначити/обрати нового голову тендерного комітету???Чи формувти заново новий склад ТК ???
Відповідь
27.01.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2938 / 3080
Добрий день! Відповідно до ст. 10 нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) оголошення про проведення спрощеної закупівлі та проект договору про закупівлю оприлюднюється не пізніше ніж за шість робочих днів до кінцевого строку подання пропозицій. Водночас ст. 14 Закону передбачено, що в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, що оприлюднюється замовником відповідно до статті 10 цього Закону, обов’язково зазначаються: кінцевий строк подання пропозицій (строк для подання пропозицій не може бути менше ніж п’ять робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі в електронній системі закупівель). Просимо надати відповідь на питання: за скільки робочих днів до кінцевого строку подання пропозицій необхідно оприлюднити оголошення про проведення спрощеної закупівлі?
Відповідь
29.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2937 / 2968
Прошу надати роз’яснення щодо коректного визначення предмету закупівлі із застосуванням Єдиного закупівельного словника щодо закупівлі товару - паливні гранули (пелети) з деревини. З огляду на законодавчі та нормативні підстави, посилання на які наведено в доданому листі (файл pdf), вважаю, що при закупівлі товару «паливні гранули (пелети) з деревини» предмет закупівлі має бути визначений Замовником із застосуванням Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015, як: код за ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо - паливні гранули (пелети) з деревини, що повністю відповідає суті і предмету закупівлі. Додається файл - лист з обґрунтуванням. Наперед вдячний за роз'яснення.
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2937 / 2927
Доброго дня. Цікавить таке питання, чи може уповноважена особа призначатися з числа військовослужбовців, якщо так, то яким чином оформлювати доплату за виконання додаткового навантаження. Дякую.
Відповідь
24.08.2022 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2936 / 2954
Доброго дня! До Вас звертається Болградська міська рада Одеської області з наступним питанням: відповідно ст.1 п.27 роботи - розроблення проектної документації на об’єкти будівництва, науково-проектної документації на реставрацію пам’яток архітектури та містобудування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об’єктів і споруд виробничого та невиробничого призначення, роботи з будівництва об’єктів з розробленням проектної документації, роботи з нормування в будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, у тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- і супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт; Тобто, «інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт;», мається на увазі, послуги та роботи що розраховані «зведеним кошторисним розрахунком на об’єкт будівництва» на підставі настанови з визначення вартості будівництва? Чи має право замовник, перерахунок кошторисної вартості оголошений за КЕКВ 2240 за кодом ДК 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги, за одним об’єктом, та технічний нагляд за тим же самим об’єктом, оголошений за КЕКВ 3110 за кодом ДК 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (додаткові кошти) розраховувати не за кодом ДК, а розраховувати за об’єктом будівництва, так як це визначено Зведеним кошторисним розрахунком вартості об’єкта будівництва на даний об’єкт? Це реставрація об’єкта культурної спадщини. Чи можемо ми використовувати цей код в поточному році для публікації договорів з технічної інвентаризації об’єктив нерухомості, та рахувати за кодом 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги, як послуги?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2