Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.10.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5030 / 5029
Відповідно до п.2 ч.4 ст. 36 ЗУ Про публічні закупівлі зміна ціни за одиницю товару може бути змінена не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі. Питання: на ринку природного газу відбулося коливання ціни, що призвело до підвищення тарифів. Виходячи із вищезазначенного, постачальник надсилає замовнику дві додаткові угоди, кожна з яких підвищує ціну на 10 відстоків та набирає чинності з 01.09.18. Чи може замовник підписувати такі додаткові угоди, якщо вони двічі змінюють ціну в один день?
Відповідь
04.10.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4613 / 4369
Заключено договір з Замовником до кінця 2018 року. Замовник купив лише 18% від усього обсягу предмету договору, і знову оголосив відкриті торги на той самий предмет. Чи має право Замовник проводити закупівлю на той же предмет при умові наявності діючого договору з постачальником-переможцем попередніх торгів? В новій тендерній документації прописано специфічні умови, що точно повторюють 1 препарат, і хоч Замовник вказує (або еквівалент)далі виставлено умови, яким відповідає лише один генеричний препарат. Чи достатньо один раз в ТД вказати (або еквівалент) чи після кожної вимоги потрібно вимагати у Замовника прописувати (або еквівалент)?
Відповідь
03.10.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5751 / 5728
Дорого дня. За результатом проведеної процедури закупівлі було укладено договір про закупівлю товару. В процесі виконання договору постачальник повідомив про неможливість виконання договору, у зв’язку з чим дію договору про закупівлю було припинено. При цьому за час дії договору про закупівлю його було частково виконано. Згідно роз’яснення що міститься в листі-роз'ясненні Мінекономрозвитку від 14.09.2016 N 3302-06/29640-06 в разі розірвання договору про закупівлю та необхідності здійснення нової закупівлі, та інших випадках викладених в листі-роз'ясненні, можливе після вчинення замовником дій, передбачених частиною першою статті 4 Закону, тобто внесення змін до річного плану закупівель/додатку до річного плану, керуючись вартісними межами, встановленими у частині першій статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», оскільки, виходячи зі змісту пункту 18 частини першої статті 1 Закону та з урахуванням Бюджетного кодексу України (у разі, якщо замовником є розпорядник бюджетних коштів або одержувач бюджетних коштів), такий предмет закупівлі у вищевказаних випадках вважатиметься новим предметом договору. Після припинення договору в нас як Замовника залишається необхідність здійснення закупівлі залишку товару недопоставленого згідно достроково припиненого договору, сукупна вартість якого не перевищує вартісні межі встановлені у частині першій статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Чи маємо ми право здійснити закупівлю без застосування електронної системи закупівель, у зв’язку з тим що вартість предмета закупівлі не перевищує вартісні межі встановлені у частині першій статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», шляхом внесення відповідного запису до додатку до річного плану закупівель, не враховуючи попередньо здійснену закупівлю. Так як на початок здійснення первинної закупівлі зазначена не планувалась, а необхідність здійснення останньої виникла у зв’язку з достроковим припиненням договору про закупівлю. Або нам все таки необхідно внести зміни до річного плану закупівель у зв’язку з тим що за даним предметом закупівлі вже відбувалась, не зважаючи на те що це нова закупівля, яку замовник не міг передбачити на початок здійснення первинної закупівлі та те що вартість останньої не перевищує вартісні межі встановлені у частині першій статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
03.10.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4081 / 3916
Якщо одна юридична особа приймає участь одночасно у двох публічних закупівлях, вартість кожної менше 20 млн грн., але сума двох - більше 20 млн грн. Чи потрібні, в такому разі, юридичній особі антикорупційна програма або уповноважений з реалізації антикорупційної програми ?
Відповідь
03.10.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
5521 / 5431
Доброго дня! Просимо надати роз'яснення чи можуть Замовники проводити ПОВТОРНУ перекваліфікацію (оцінку)тендерної пропозиції учасника, яка вже була відхилена замовником за першої кваліфікації, але таке відхилення було визнано АМКУ неправомірним та зобов'язано скасувати дане рішення. Натомість Замовник скасував рішення про відхилення і провів знову оцінку і видхилив пропозицію вже за інших підстав. Чи є дані дії замовника правомірними? чи можна двічі проводити оцінку ТП і відхиляти одну і ту ж пропозицію двічі за різними підставами???
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2