Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
02.06.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Чи є підставою для відхилення пропозиції Учасника, якщо відповідно до запиту Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, стан суб'экта: "припинено"?
Відповідь
01.06.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Відповідно до Закону лоти визначаються замовником в межах єдиної процедури закупівлі. Замовником заплановано проведення відкритих торгів по трьох лотах на закупівлю товарів вартістю більш як 133 тис.євро. Річний план оприлюднено. Вартість Лоту №1 перевищує 133 тис.євро, вартість двох інших лотів складає відповідно 300 тис.грн. і 900 тис.грн. Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі -квітень 2017. Чи може замовник проводити відкриті торги з публікацією англійською мовою окремо по кожному лоту, а не в межах єдиної процедури закупівлі? Чи необхідно вносити зміни в річний план в частині початку проведення процедури закупівлі, оскільки тільки по одному лоту торги розпочато згідно з річним планом - у квітні. Торги по інших лотах на цей час не розпочато?
Відповідь
01.06.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
частина 2 статті 21 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачає обовязкове зазначення в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів очікуваної вартості закупівлі товарів, робіт або послуг разом з тим, ч. 2 ст. 31 Закону надає замовникові право визнати торги такими, що не відбулися в разі, якщо ціна найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупівлі. питання: чи є тотожними в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі" поняття "очікувана вартість закупівлі" та "сума, передбачена замовником на фінансування закупівлі"???
Відповідь
01.06.2017
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Планується придбання будівлі вартістю 20 000 000 грн. Керуючись п.3 ст2 Закону "Про публічні закупівлі" дія Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: придбання, оренда землі, будівель, іншого нерухомого майна або майнових прав на землю, будівлі, інше нерухоме майно. Чи потрібно робити та оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про укладений договір щодо закупівлі цієї будівлі?
Відповідь
01.06.2017
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
За результатами проведення переговорної процедури закупівлі укладено договір на комунальні послуги. Додатковою угодою внесено зміни до договору про зміну регульованого тарифу. Чи потрібно розміщувати на Прозоро повідомлення про внесення змін до договору.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json