Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
12.10.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Відповідно до вимог Порядку визначення предмету закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України №454 від 17.03.2016, під час здійснення закупівлі лікарських засобів замовник повинен визначати предмет закупівлі за показниками третього цифри Єдиного закупівельного словника із зазначенням у дужках міжнародної непатентованої назви лікарського засобу, а у разі закупівлі двох та більше лікарських засобів – замовник повинен зазначати у дужках міжнародне непатентоване найменування кожного закуповуваного лікарського засобу. Чи повинен замовник зазначати в назві предмету закупівлі у дужках міжнародні непатентовані найменування кожного закуповуваного лікарського засобу, у разі якщо предмет закупівлі поділено замовником на частини (лоти)?
Відповідь
12.10.2017
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Під час проведення переговорної процедури закупівлі, Замовник вимагає від потенційного Виконавця підтвердити, що Виконавець підпише Договір на виконання робіт в редакції проекту Договору запропонованого Замовником в додатках до тендерних вимог документації торгів, які двічі не відбулися. Просимо роз'яснити, чи може Замовник вимагати від потенційного Виконавця зобов'язання підписати Договір, проект якого додавався до тендерних вимог, але не направлявся Виконавцю при запрошенні на переговорну процедуру, без внесення до нього навіть редакційних змін і без протоколу розбіжностей?
Відповідь
11.10.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Чи може Замовник при проведенні торгів з публікацією англійською мовою відхилити пропозицію Учасника-Переможця аукціону після проведення такого аукціону у зв'язку з невідповідністю банківської гарантії умовам тендерної документації на підставі п.4 частини 1 ст. 30 ЗУ "Про публічні закупівлі", якщо Учасник був допущений до аукціону на підставі протоколу, де зазначено, що даний Учасник відповідає кваліфікаційним критеріям встановленим у відповідності до ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» та технічним вимогам визначеним Замовником у тендерній документації?
Відповідь
11.10.2017
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня. У 2015 році нами було проведено відкриті торги по реконструкції об'єкта на сайті тендер.me.gov.ua. Об'єкт поки не закінчено. Фінансування триває. У процесі реконструкції виникли додаткові роботи, що веде до збільшення договору на 10%. Виникла необхідність в проведенні переговорної процедурі. Об'єкт йде до завершення к кінцю 2017 року. Питання:  1. Як нам правильніше закінчити і провести переговорну процедуру (по крокової) в Прозорро.? 2. Чи потрібно закривати цей об'єкт на тендер.me.gov.ua і як? Зайти в кабінет замовника за колишньою реєстрації не вдається !! Дякую.
Відповідь
11.10.2017
Запитання      Тема: Інше
Чи може бути строк дії договору за (кошти підприємства) бути більше ніж один рік
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json