Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.02.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1522 / 1563
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи не вбачається порушення закону, якщо в складі тендерної документації буде договір у такому вигляді? Чи є в замовника обовязок додатково прописувати і договори, що є додатками?
Відповідь
15.02.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1491 / 1610
Плануємо здійснити закупівлю запасні частини до автомобілів (Камаз, ЗІЛ, ГАЗ)за процедурою відкритих торгів. Попередньо поставлені запчастини мали дуже погану якість в частині їх експлуатаці. Запчастини були виробника "Дорожня карта" які виготовляються в КНР і мають дуже погані експлуатаційні показники хоча за своїм зовнішнім виглядом ідентичні хорошим запчастинам. Під час приймання продукції неможливо визначити її якість доприкладу підшипники мають загальноприйняту абривіатуру ітд проте погано служать (якість металу).Чи можливо в технічних характеристиках при закупівлі вказати: Запчастини торгової марки "Дорожня карта" до розгяду не приймаються або ж крім запчастини виробництва КНР до розгяду не приймаються. Дякую!
Відповідь
12.02.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2007 / 2051
Доброго дня! Готую документацію для оголошення процедури відкритих торгів по страховим послугам. Розроблюючи проєкт договору зіткнулась з таким питанням: невідємною частиною договору є додаток1 з вказанням конфіденційної інформації щодо застрахованих осіб. Підкажіть будь-ласка чи не буде порушенням не публікувати додаток 1 до договору, якщо він є невідємною частиною договору? Чи як варто діяти в данному випадку?
Відповідь
05.02.2021 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1872 / 1913
Шановні представники уповноваженого органу, просимо надати роз'ясненння з наступного питання. Відповідно до пп. 2 п. 31. наказу Мінекономрозвитку №2208 від 30.10.2020 до документів, копії яких надаються учасником процедури закупівлі, що підтверджують правовий статус набуття (володіння, користування) транспортним засобом можуть відноситися: договори оренди/суборенди, лізингу/сублізингу транспортного засобу та ІНШІ ПРАВОЧИНИ, передбачені законодавством (у разі, якщо транспортний засіб належить учаснику процедури закупівлі не на праві власності), завірені належним чином таким учасником;. Оскільки в ЦКУ передбачено користування транспортним засобом лише на підставі оренди чи лізингу, просимо привести приклади договорів, які ви мали на увазі під "ІНШІ ПРАВОЧИНИ". Дякуємо!
Відповідь
02.02.2021 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1706 / 1710
Відповідно до частини 7 статті 28 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник має право звернутися по підтвердження інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. Разом з тим, законодавець не зазначає, на кого покладається відповідальність щодо перевірки достовірності документів та обсягу такої перевірки. Питання 1: Чи зобов'язаний замовник перевіряти достовірність тендерної документацію учасників? Питання 2: Чи зобов'язаний замовник перевіряти достовірність документації переможця тендеру, яка подана для укладання договору?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2