Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.01.2022 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
307 / 325
Доброго дня. Якщо необхідно здійснити закупівлю інженерно-геологічні вишукування не під конкретний об'єкт, а на декілька об'єктів (відома лише орієнтовна кількість об'єктів). В такому разі це будуть роботи чи послуги?
Відповідь
13.01.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
295 / 303
Який новий нака "Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель", що діє станом на 2022 рік
Відповідь
13.01.2022 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
695 / 715
Доброго дня! Згідно ст. 10 ЗУ "Про публічні закупівлі" звіт про виконання договору Замовник має опублікувати протягом 20 робочих днів з дня виконання сторонами договору про закупівлю або закінчення строку дії договору про закупівлю, за умови його виконання сторонами, або розірвання. У п. 6 ч. 1 ст. 1 Закону встановлено визначення договору про закупівлю. Основним моментом є те, що такий договір укладається за результатом проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі. Види процедур закупівлі встановлено ст. 13 Закону, та поділено їх на конкурентні процедури (відкриті торги; торги з обмеженою участю; конкурентний діалог) та як виняток, переговорні процедури закупівлі. Поняття спрощеної закупівлі встановлено п. 28 ч. 1 ст. 1 Закону. Також, згідно Закону необхідно оприлюднювати звіт про виконання договору про закупівлю, що укладений відповідно до частини 7 ст. 3 Закону. Постає питання, чи необхідно оприлюднювати звіт про виконання договору про закупівлю, що укладений відповідно до частини 3 ст. 3 Закону (у разі здійснення закупівлі без використання електронної системи з обов'язковим оприлюдненням звіту про укладнеий договір). Дякую.
Відповідь
12.01.2022 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
417 / 432
Законом установлено умову зміни істотних умов: «збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару.». Просимо надати уточнення: чи може замовник проводити збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків декілька разів протягом строку дії договору, що в загальній кількості може становити збільшення ціни наприклад на 16 відсотків (2 рази на 8 відсотків (1 раз на 90 днів)).
Відповідь
12.01.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
298 / 288
Установа провела переговорну процедуру закупівлі електроенергії. Повідомлення про намір укласти договір закупівлі оприлюднено 30.12.2021 р. Який граничний термін укладання договору закупівлі? Відповідно до ч. 7 ст. 40 Закону № 922 замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів з дня оприлюднення в ЕСЗ повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Однак у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених п. 3 ч. 2 цієї статті (нагальна потреба), а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування замовник має право укласти договір про закупівлю п’ять днів через з дня оприлюднення повідомлення про намір. Відповідно до п. 5 ч. 8 ст. 40 Закону № 922 переговорна процедура закупівлі відміняється замовником у разі, зокрема, непідписання договору про закупівлю у строк 20 днів у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених п. 3 ч. 2 цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Питання № 1. Тобто у випадку закупівлі електричної енергії договір можна укладати не раніше ніж через 5 днів, та не пізніше ніж через 20 днів з моменту оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю? Питання № 2. Чи можна провести закупівлю електроенергії не за скороченою процедурою, та укласти не раніш ніж через 10 днів і не пізніш ніж через 35 днів ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2