Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
09.07.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Ми є замовником, який здійснює свою діяльність в окремій сфері господарювання (пункт 4 частина перша стаття 2 Закону України «Про публічні закупівлі»). Відповідно до нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 19 квітня 2020 року (зі змінами): замовники, визначені пунктом 4 частини першої статті 2 Закону здійснюють спрощені закупівлі товару (товарів) за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів) дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та не перевищує 1 мільйон гривень. Чи поширюється ця умова щодо закупівлі товару (товарів) вказаним замовником при придбанні товарів через Prozorro Market?
Відповідь
08.07.2021
Запитання      Тема: Інше
Чому не була підтримана ініціатива про те, що моніторинг закупівлі може здійснюватися виключно з моменту початку проведення процедури закупівлі до укладення договору про закупівлю. Що було би цілком доцільним, адже згідно з п. 14 ч. 1 ст. 1 Закону моніторинг здійснюється з метою запобігання порушенням законодавства у сфері публічних закупівель. На практиці ж більшість моніторингів розпочинаються у процедурах, де договір про закупівлю уже виконується, часом виконаний у повному обсязі до моменту оприлюднення висновку. Моніторинг - це запобігання порушенням, а не покарання!!!
Відповідь
08.07.2021
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Доброго дня! Просимо надати відповідь на наступне питання. Наша установа в березні 2021 р. провела відкриті торги на закупівлю природного газу. В оголошенні про проведення торгів був вказаний предмет закупівлі: ДК 021:2015:09120000-6: Газове паливо. У висновку за результатами моніторингу цієї закупівлі ДАСУ вказано на порушення замовником вимог п.14 Порядку №1082 від 11.06.2020 р. стосовно відсутності в оголошенні зазначення коду товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі. При поданні оголошення ми керувались вимогами п.14 Порядку №1082 та листом-роз'ясненням Мінекономіки №3304-04-53972-06 від 03.09.2020 р. «Щодо визначення предмета закупівлі та розміщення інформації в електронній системі закупівель», за якими зазначення такого коду необхідне для номенклатурних позицій. Предмет закупівлі не розподілявся на окремі номенклатурні позиції (закуповувався виключно природний газ), тому, відповідно до «Порядку визначення предмету закупівлі», в оголошенні був вказаний лише загальний код, визначений за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника. Скажіть, чи достатньо у випадку, коли предмет закупівлі не розподіляється на окремі номенклатурні позиції, зазначення в оголошеннях лише коду, визначеного за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника?
Відповідь
08.07.2021
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Чи можливо при використанні формульного ціноутворення на електроенергію використовувати п. 7 частини 5 статті ЗУ "Про публічні закупівлі" про зміни встановлені згідно із законодавством органами держстатистики індексу споживчих цін, біржових котирувань та таке інше для збільшення ціни за одиницю товару більше ніж 10%, адже зараз коливання ціни на електроенергію складають понад 30% за одиницю при цьому не брати до уваги п.2 частини 5 тієї ж статті ЗУ. Дякую
Відповідь
08.07.2021
Запитання      Тема: Інше
В розділі Х "Прикінцеві та перехідні положення" Закону, зі змінами, внесеними Законом №1530-ІХ від 03.06.2021, вказано, що цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через шість місяців з дня його опублікування, крім розділу VI, який вводиться в дію через 12 місяців з дня його опублікування ( при цьому, про введення в дію статті 18 через 12 місяців, як це зазначено в Законі №1530-ІХ від 03.06.2021, не вказано). І що вводиться через шість місяців? Надайте, будь ласка, роз'яснення щодо термінів введення в дію положень Закону.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json