Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
16.04.2021
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Якщо в складі ТП надано кольорову скан-копію документу, який виданий державною організацією, наприклад, Висновок ДСЕЕ. На скан-копію накладено напівпрозоре зображення та/або надпис. Надпис на документі "Згідно з оригіналом. Посада, ПІБ, підпис, дата" відсутні. Такий документ є оригіналом або копією або чим?
Відповідь
16.04.2021
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області є територіальним органом Державного агентства рибного господарства України, діє у складі Держрибагентства як відокремлений структурний підрозділ і йому підпорядковується. Проте не має статусу юридичної особи, але має код ЄДРПОУ та самостійно сплачує податки та збори. Відповідно до розпорядження КМУ від 25.09.2019 №846-р, а саме абзацу 3 пункту 3, в якому зазначено, що згідно з додатком 2 зазначена централізована закупівельна організація проводить тендери та закупівлі за рамковими угодами товарів згідно з додатком 4 за рахунок коштів державного бюджету з 1 січня 2021 року. Відповідно до додатку 2 Держрибагентство України підпадає під вищевказану категорію замовників. Однак в даному розпорядження нічого не вказано про її територіальні органи. На основі вищевикладеного просимо надати роз’яснення з приводу здійснення тендерних закупівель через ДУ "Професійні закупівлі" територіальними органами Держрибагентства за рахунок коштів Державного бюджету України предметів закупівлі передбачених додатком 4.
Відповідь
16.04.2021
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Чи передбачено обовязкове проведення ДП"Українські спеціальні системи" відповідно до розпорядження КМУ від 24.03.2021 №233-р закупівель замовника, які менші за 200,0 тис.грн. по коду закупівель за Національним класифікатором України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"
Відповідь
16.04.2021
Запитання      Тема: Інше
Просимо надати пояснення щодо Інформації щодо електронних підписів яку опубліковано 04 березня 2021 року о 11:37 на офіційному веб-порталі Антимонопольного комітету України за посиланням https://amcu.gov.ua/napryami/oskarzhennya-publichnih-zakupivel/informaciya-shchodo-lektronnih-pidpisiv. виходячи з Листа від 16.02.2021 № 1/06-3-1587 Міністерства цифрової трансформації України у учасників тендерів є можливість до 31.12.2021 використовувати удосконалені електронні підписи та печатки, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів, з дотриманням вимог, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 193 «Про реалізацію експериментального проекту щодо забезпечення можливості використання удосконалених електронних підписів і печаток, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів» і інформація щодо електронних підписів яку опубліковано 04 березня 2021 року о 11:37 на офіційному веб-порталі Антимонопольного комітету України за посиланням https://amcu.gov.ua/napryami/oskarzhennya-publichnih-zakupivel/informaciya-shchodo-lektronnih-pidpisiv є не до кінця зрозумілою та не враховує терміни дії удосконалених електронних підписів та печаток, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів. Як можна користуватися даними роз'ясненнями, які полягають в тлумачені того, що удосконалений електронний підпис не є кваліфікованим електронним підписом, коли у Законі України "Про електронні довірчі послуги" у пункті 23 частини 1 статті 1 чітко прописано, що кваліфікований електронний підпис - удосконалений електронний підпис, який створюється з використанням засобу кваліфікованого електронного підпису і базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа. З огляду на тлумачення Закону УЕП це той самий КЕП. Єдина відмінність кваліфікованого електронного підпису від удосконаленого електронного підпису — зберігання на захищеному носії — токені чи у хмарі. Відповідно до абз. 2 п. 1 Постанови, з 7 листопада 2020 року по 31 грудня 2021 року приватний бізнес має право використовувати Удосконалені електронні підписи чи печатки, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів. Згідно з існуючим законодавством з 1 січня 2022 року приватні суб'єкти господарювання зобов'язані будуть використовувати КЕП виключно на захищених носіях особистих ключів. Тобто учасники публічних закупівель можуть наразі підписувати свої пропозиції удосконаленими електронними підписами, якщо інше не передбачено тендерною документацією Замовника. А виходячи з вищевикладеного тлумачення п.23 ст.1 Закону: "кваліфікований електронний підпис - удосконалений електронний. Тож виходячи з вище викладеного просимо надати роз’яснення щодо участі нашої компанії у закупівлях в системі Прозоро з приводу виконання вимоги накласти КЕП / УЕП на пропозицію.
Відповідь
16.04.2021
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, якщо було на початок року назначено відкриті торги для закупівлі продуктів харчування, та заключено договір з учасником. Але через місяць учасник розриває договір (так як не може постачати товар за такою низькою ціною). Ми можемо на момент проведення нових відкритих торгів, заключити прямий договір згідно абз. 3 підпункту 3 п.7 ст. 3 закону України "Про публічні закупівлі" (розірванням договору про закупівлю з вини учасника на строк, достатній для проведення тендеру, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі про закупівл., який розірваний з вини такого учасника) ?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json